Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

BorutHocevar sporočil: 1.534
[najobj]
... evo, ravnokar sem prebral intervju, ki je zaradi enostavnih in razumljivih odgovorov profesorja Mihaliča o elektrotehniki - z vključevanjem znanja o biologiji, ekonomiji, sociologiji, klimatologiji kaže na svojo širino - res nekaj najboljšega, kar sem do zdaj prebral na Financah ...
Zakaj pa mi ne čestitate, ker sem pripravil dober intervju :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2687255

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[hocevarb]
> [najobj]
> ... evo, ravnokar sem prebral intervju, ki je zaradi enostavnih in razumljivih odgovorov profesorja Mihaliča o elektrotehniki - z vključevanjem znanja o biologiji, ekonomiji, sociologiji, klimatologiji kaže na svojo širino - res nekaj najboljšega, kar sem do zdaj prebral na Financah ...

Zakaj pa mi ne čestitate, ker sem pripravil dober intervju :-)
Cestitke, Mladen Rudonja, hvala da si nas spravil na svotovno prvenstvo.
najobj sporočil: 31.918
[hocevarb]
> [najobj]
> ... evo, ravnokar sem prebral intervju, ki je zaradi enostavnih in razumljivih odgovorov profesorja Mihaliča o elektrotehniki - z vključevanjem znanja o biologiji, ekonomiji, sociologiji, klimatologiji kaže na svojo širino - res nekaj najboljšega, kar sem do zdaj prebral na Financah ...
Zakaj pa mi ne čestitate, ker sem pripravil dober intervju :-)
... OK, sicer je iz citiranega in zdaj še boldanega precej jasno, zakaj je intervju s profesorjem Mihaličem nekaj najboljšega, kar sem do zdaj prebral na Financah, ampak naj ti bo ... evo, tudi tebi pohvale za "provokativna" vprašanja, na katera si dobil enostavne in razumljive odgovore in za tvoje dobro upam, da boš vsaj malo korigiral svoja stališča o (ne)zmožnostih obnovljivih virov energije...

Strani: 1