Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.909
Zadnja sprememba: najobj 05.12.2017 14:35
[bc123a]
Seveda je super enostavno trditi, da med znanstveniki obstaja "konsenz" o globalnem segrevanju, ce vsakega, ki se ne podreja konsenzu, ozmerjas za zanikovalca in ga izlocis iz relevantne mnozice.

Tole je en boljsih clankov v tej prilogi, zal pa seveda postavlja na glavo vse ostalo, kar tako radi objavljate.
... čuj, strinjam se s tabo, da je to en boljših člankov v tej prilogi, nisem pa se tebi javil, da ti povem, da se s tabo strinjam, ampak zaradi stavka "Ko točite bencin, se v vaš rezervoar steka takšna energija, kot če bi ena savska elektrarna delala samo za vaš avto.", ki ga s svojo zarjavelo gimnazijsko fiziko ne razumem, imam pa v spominu, da si ti na totem forumu že nekaj podobnega povedal ... alzo, bi se priporočal, če bi to karseda preprosto razložil, ker profesor na žalost tega ni naredil, ker ga pač Borut Hočevar ni nič vprašal, čeprav je to za vsaj mene - sem pač običajni voznik, ki se vsake toliko ustavi na tankšteli - pravzaprav najbolj intrigantna zadeva, ki sem jo prebral v res odličnem intervjuju ...