Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Sedem napovedi Franklovega norega analitika

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61428 sporočil: 4.493
Nor zaradi pretiranega optimizma? Sam vprasam. Slovenija noce reda ki deluje sploh pa ne sme biti nic transparentno.
Anomalij je miljon odkritih in neodkritih. Pri nas sem danes izvedel za se eno taksno mala rola papirja za tiskalnik je drazja od velike, zakaj ker malo dostavlja Konica preko dobaviteljev ki poberejo provizije. Da niti ne pisem o tem kako bi vsak prenosnik za moje delo sam za enak denar nabavil vsaj pol boljse. Enostavno pri nas se krade na veliko, izigrava zakone in pravila igre dokler se tolerira brez placila.
Po moje si ti ze z glavo na dopustu, zato tak blag clanek.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2686759

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Sedem napovedi Franklovega norega analitika
[#2686827] 02.12.17 14:21 · odgovor na: anon-61428 (#2686759)
Odgovori   +    1
[Inside]
Nor zaradi pretiranega optimizma? Sam vprasam. Slovenija noce reda ki deluje sploh pa ne sme biti nic transparentno.
Anomalij je miljon odkritih in neodkritih. Pri nas sem danes izvedel za se eno taksno mala rola papirja za tiskalnik je drazja od velike, zakaj ker malo dostavlja Konica preko dobaviteljev ki poberejo provizije. Da niti ne pisem o tem kako bi vsak prenosnik za moje delo sam za enak denar nabavil vsaj pol boljse. Enostavno pri nas se krade na veliko, izigrava zakone in pravila igre dokler se tolerira brez placila.
Po moje si ti ze z glavo na dopustu, zato tak blag clanek.
Nekoliko skrajšano in nekoliko bolj matematično povedano: Stopja Kaosa je dokaj visoka. :)

Ko se jaz vtaknem v kakšne take banalne stvari, mi takoj servirajo nazaj: Ali ti plačaš!? In potem ima vsak svoje hobije in hibe, ki se seštejejo v lepe zneske. :)

Zadnjič se je neki forumaš tukaj hvalil, kako (zase) vse lepo pregleda, tudi in predvsem po netu, kje se da dobiti ceneje in kvalitetneje.....

Pa se mi nekako ni dalo prijaviti na forum in ga opozoriti, kakšno srečo ima, da pač živimo v svobodni deželi, ker drugače bi ga lahko prijeli in prisilili, da bi nabavljal stente za domače bolnišnice. :))

Drugače pa naj KorluL, sedaj, ko si je takole, malce z zamikom olajšal vest, nas informiral za dogodke za nazaj in opremil s prognozami za vnaprej, tudi jaz zaželim prijetno bivanje v toplih krajih brez motenj z mobilnih naprav. :)

Strani: 1