Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

1357 sporočil: 7.095
Res je da je bil čas morda malce neprimeren zaradi splošneg dogajanja ( finančna kriza v svetu)ampak cena za NKBM je bila tržna. Da je bilo pa tako nujno potrebno prodati to banko so pa krivci predvsem tisti, ki so to lokalno banko pripeljali v takšen položaj. Ampak problem je pri NKBM enak kot pri NLB; politično upravljanje z banko pri kateri se je videla vsa tragikomičnost vtikanja politike v finačne institucije in pri nastajanju luknje v blagajni in ustvarjanju krize ( talanju denarja po političnih pravilih igre) in kasnjeje njenem reševanju ( metanju denarja v banko brez kakršnega koli dejanskega vpogleda kolikšna je sploh luknja v bilancah).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2686360

Strani: 1

anon-15342 sporočil: 8.014
[1357]
Res je da je bil čas morda malce neprimeren zaradi splošneg dogajanja (finančna kriza v svetu) ampak cena za NKBM je bila tržna.
Ah ja. Glede tega, kako zelo zelo ta prodaja NI BILA TRŽNA, sem v kolumnah za Finance razčlenjeval, po datumih in z navajanjem številk, dejstev in virov, že nekajkrat, recimo lani tukaj ...
www.finance.si/8842889
... pa ker je bilo še vedno mnogo trditev, da takrat so takšni pač bili tržni pogoji in mudilo se je in drugače ni moglo biti, sem letos nekaj ključnih vidikov ponovno razčlenil še tukaj ...
www.finance.si/8858010 (beri od odstavka "Zelo verjetno bo kdo protestiral ...")
... in zdaj spet prebiram trditev, da takrat so takšni pač bili tržni pogoji in mudilo se je in drugače ni moglo biti.

Na nek način moram priznati "slovenski trojki", da ji uspeva: svoje ključne laži ponavlja ob vsaki priložnosti in ker jaz pač nimam ne toliko priložnosti ne toliko časa, da bi vsakič repliciral vsakemu od njenih vodilnih in njihovih aparatčikov, vsem drugim v tej državi se pa očitno fučka, se na koncu precej teh laži prime ...

... in saj verjetno se bo v neki fazi začelo fučkati tudi meni. Tako kot se mi je po treh letih analiziranja in dopovedovanja, kako se pri nas zlorabljajo prisilke, ker/ko so me na koncu še nekateri obrtniki kot glavni oškodovanci začeli spraševati, kdo me plačuje, da se mi da to delati, saj da toliko dela in napora zgolj za narodov blagor pa res nihče ne bi vlagal.

Strani: 1