Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-235506 sporočil: 1.734
[najobj]

... čuj, če mogoče še nisi opazil, boš v primeru prodaje NLB nekaj naslednjih let več čistega govna pojedel tudi ti, ker boš vsako leto za manjkajočih 200 milijonov evrov dobička od NLB tudi ti plačal toliko več davkov ... alzo, se jaz na tvojem mestu ne bi tako zelo veselil, da bodo drugi jedli govna ...

P.S.: me zanima, če se ti s pištolo uperjeno v tilnik kriminalcu ne bi zavezal, da boš naredil vse in še več, samo da si rešiš golo življenje ... aja, pa tole www.finance.si/88626...s-opravili preberi, ko smo glih pri državni pomoči in zavezah evropski komisiji ...
Norec

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2686341

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[kb14]
> [najobj]
>
> ... čuj, če mogoče še nisi opazil, boš v primeru prodaje NLB nekaj naslednjih let več čistega govna pojedel tudi ti, ker boš vsako leto za manjkajočih 200 milijonov evrov dobička od NLB tudi ti plačal toliko več davkov ... alzo, se jaz na tvojem mestu ne bi tako zelo veselil, da bodo drugi jedli govna ...
>
> P.S.: me zanima, če se ti s pištolo uperjeno v tilnik kriminalcu ne bi zavezal, da boš naredil vse in še več, samo da si rešiš golo življenje ... aja, pa tole www.finance.si/88626...s-opravili preberi, ko smo glih pri državni pomoči in zavezah evropski komisiji ...
Norec
... je rekel genij ...

Strani: 1