Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0126Bacis sporočil: 3.010
[FIN-311684]
...... sicer Francozi so glasovali proti in upajo, da se bodo v treh letih znebili tega zla mi pa bomo še dolgo imeli Roundup za vitaminski pripomoček in dodatek otroški prehrani.
Mene pa zanima, kaj predlagaš za zatiranje plevela:
- na njivah
- ob cestah, železnicah

Dejstvo je, da so drugi pripravki še bolj strupeni.
Tale ne naprimer pil glifosat brez posledic: youtu.be/M8sgEhpHM4k

Pletje pride v poštev le, če ZNIŽAMO minimalno
plačo in zaposlimo FDVjevce in druge brezdelneže :=)))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2686134

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[0126Bacis]
> [FIN-311684]
> ...... sicer Francozi so glasovali proti in upajo, da se bodo v treh letih znebili tega zla mi pa bomo še dolgo imeli Roundup za vitaminski pripomoček in dodatek otroški prehrani.

Mene pa zanima, kaj predlagaš za zatiranje plevela:
- na njivah
- ob cestah, železnicah

Dejstvo je, da so drugi pripravki še bolj strupeni.
Tale ne naprimer pil glifosat brez posledic: youtu.be/M8sgEhpHM4k

Pletje pride v poštev le, če ZNIŽAMO minimalno
plačo in zaposlimo FDVjevce in druge brezdelneže :=)))
V Monsantu so se ustrašili, da bodo oni osli v EU res prepovedali glifosat in že imajo nadomestek z imenom podobnem rumbi, sambi, lambadi...Vsi plešemo...Vsi plešemo po notah Bayerja in Monsanta. Novem »plesu« je ime Dicamba, ja, zapomnimo si - Dicamba. Simptomi zastrupitve ljudi z Dicambo so: perte d’appétit (anorexie), vomissement, douleurs et contractions musculaires (spasmes, battements de cœur) essoufflement, effets sur le système nerveux central, traces d’acide benzoïque dans l’urine, incontinence, cyanose (peau bleue), et épuisement induit par spasmes musculaires répétés. L’inhalation peut être suivie d’irritation des cloisons nasales, des poumons et d’une perte de voix. Le dicamba ne semble pas être mutagène, mais est suspecté d’être tératogène chez l’homme...Prevod ni potreben, že navidez se vidi, da imamo novi prav simpatičen strupek, ni kaj? Apdejtani glifosat z vitamini, tudi čebele ga bodo vesele.

Po glifosatu Dikamba pustoši po ZDA ali Après le glyphosate, le dicamba fait des ravages aux États-Unis. Več na:
www.courrierinternat...ats-unis-0

Vous avez aimé le Glyphosate ? Vous adorerez le Dicamba ! Več na:
www.agoravox.fr/trib...ous-197701

Strani: 1