Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kalvarija najemnikov v Nemčiji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: Kalvarija najemnikov v Nemčiji
[#2685702] 24.11.17 16:58 · odgovor na: bc123a (#2685676)
Odgovori   +    2
[bc123a]
Kaj pa ce nimas nobenega od teh hobijev in tudi sicer nisi zelo sociable?
Potem si pac cudak, samo da zdaj si cudak ker si imigrant, prej pa si bil cudak zgolj ker si bil cudak :-)
Mind you, jaz sem uspel v Birminghamu ziveti 7 tednov tako, da sem samo enkrat sel na pivo s kao sodelavci od tam, in to zadnji dan preden sem sel domov, ker je eden od njih rabil nek nasvet, za katerega je sklepal da sem jaz najboljsa izbira :)
Jaz se pravzaprav sprasujem, kako je tebi, ki si en tak eksemplericni mescan z obcutkom za privacy in utility in eficiency, uspelo iz birminghama, kjer vse te stvari po moje krasno spilajo, od premnogih avtobusov in zeleznic pa do sirokega trga kjer se dobi karkoli, in vseh sort communitijev in variant sosesk in bivanja - vrniti se v kmetavzarsko ljubljano.

Ti bi moral v Birminghamu ostat :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2685702

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Kalvarija najemnikov v Nemčiji
[#2685704] 24.11.17 17:06 · odgovor na: anon-207617 (#2685702)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
Jaz se pravzaprav sprasujem, kako je tebi, ki si en tak eksemplericni mescan z obcutkom za privacy in utility in eficiency, uspelo iz birminghama, kjer vse te stvari po moje krasno spilajo, od premnogih avtobusov in zeleznic pa do sirokega trga kjer se dobi karkoli, in vseh sort communitijev in variant sosesk in bivanja - vrniti se v kmetavzarsko ljubljano.

Ti bi moral v Birminghamu ostat :-)
Ja, dejansko za zivljenje in delo se mi je zdel krasen plac. Cene nepremicnin relativno nizke, za razliko od Londona je R&D precej bolj prizemljen tam (torej recimo medicina, tehnika, naravoslovje) za razliko od londonskih newagerjev.

Samo za bozjo voljo ne Londoncanu omeniti da ti je bil Bham cool. Ker te to naredi za tanajvecjega kmetavzarja, to je huje, kot da v Ljubljani Maribor pohvalis. Precej huje.

Strani: 1