Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
Lažna predpostavka za takimi idiotskimi članki je, da bi bilo kaj drugače, če podjetniki vse plačevali. Kot da bi potem znižali davke ali bi javna uprava bolje delovala. V resnici pa bi imeli Štruklji in podobna zalega samo višje plače. Namesto 400 bi bila razlika 500 ali 600 evrov v korist javnosektoraških parazitov.

Tukaj Finance objavljajo ta članek, v sosednjem pa njihov novinar ugotavlja, da šola ne uči otrok o finančni pismenosti. Kot da ne gre za povezani zadevi. Če še Finance streljajo take kozle, a je potem kaj čudnega da se nič ne spremeni?

Vlada še vedno ne spoštuje sodbe US glede zasebnega šolstva. Zasebno zdravstvo bo tudi kmalu prepovedano. In mi naj polno plačujemo davke?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2684872

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[sopranos]
Tukaj Finance objavljajo ta članek, v sosednjem pa njihov novinar ugotavlja, da šola ne uči otrok o finančni pismenosti. Kot da ne gre za povezani zadevi. Če še Finance streljajo take kozle, a je potem kaj čudnega da se nič ne spremeni?
No, no. Mutenje je slovenski nacionalni sport.

Se strinjam, da tudi ce bi vsi vse placali, davki verjetno ne bi bili nizji.
Sem pa tudi mnenja, da ce bi bili davki nizji, bi ta isti del folka se vedno mutil. Ker je pac sport.

In to ni finančna pismenost, to je mutenje.

Pred kratkim smo se v nemsko-danski družbi pogovarjali o pravljicah.

Nemka se je zgrazala, kaj so brali kot otroci, brata Grimm in njuni pogosto kruti vložki.

No, potem pa sem jim razlozil o nacionalnem junaku, svercerju orozja, ki je prefukal vse dacarje, Martinu Krpanu.

Potem so tudi lazje razumeli, ko sem se javil, da placam vecerjo za vse, da nisem placal s službeno kartico, se racuna nisem vzel, ampak samo skeširal in rekel "black fond". (ki sicer to ni, ampak razumeli pa so, da smo malo drugačni kot oni)

Strani: 1