Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.173
Zaradi teh lisičjih potez nihče ne obogati, saj si na mesec zagotovi samo 10 ali 20 evrov več otroškega dodatka.
ali je potem cela rec podobna tistemu "ker imajo v leclercu bolj poceni maslo, se peljem na svoje stroske na drugi konec mesta in nazaj po en blokec in sem prijel boga za jajca, ker sem kupil cenejse maslo"?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2684857

Strani: 1

TPMR sporočil: 40
Meni je to bolj absurdno da nek upravnik razpolaga in se UKVARJA z mojim premozenjem!!!!

Sistem je napacno postavljen. Vsak naj dobi ENAK dodatek za otroka za vrtec. Zakaj bi ponovno kaznovali tistega ki je priden in ki si je bil sposoben zasluziti vec kot pa tisti ki se cohlja???? Take razlike imamo ze pri davkih, zdravstvu, sistemu za penzijo,....

Prednost bi bila, da bi drzava lahko odpustila XXX uradnikov ki se cohlajo, kateri bi lahko kaj v zivljenju tudi dosegli ce bi kaj pametnega delali.

Tak sistem poznajo veliko drzav, ena izmed njimi je Nemcija.

Samo mi raje zivimo v takem sistemu ker je bolj delavno intenziven in doprinese motivacijo da se sistem izigrava ker je slab in ni logicen.

Potrebno je pogledati samo ze oken in nekaj spremeniti, ne pa izumljati toplo vodo.

LP

Strani: 1