Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj vse vam še skriva Franjo Bobinac?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
[Glavni forum] Tema: Kaj vse vam še skriva Franjo Bobinac?
[#2683725] 13.11.17 14:10 · odgovor na: anon-434184 (#2683704)
Odgovori   +    7
[JakaFürst]
Žal se ne strinjam s tabo Sopranos. Prezentacija je v poslovni kulturi pomemben in odločujoč kriterij. Posebej še pri tiskanem mediju. Stavki denimo, kjer zmanjka glagol, brez da bi bilo to kakorkoli povezano z vsebinskim kontekstom pač niso in ne morejo biti neka izkaznica časnika Finanec.
Glede na to, da so Finance dnevni časopis, ki skuša podati čim več informacij VSAK dan, od jutra do večera, tudi čez vikend, jim jaz občasnih slovničnih napak ne zamerim. V idealnem svetu bi seveda štelo tudi to, ampak ker ne živimo v idealnem svetu, je pač kdaj treba sprejeti tudi nepopolne izdelke. Meni je pri Financah bolj pomembno to, da so pluralen medij. Da pokrivajo aktualne teme iz bolj poslovnega vidika. Da skušajo v neracionalni politični diskurz vpeljati tudi ekonomska vprašanja. Super mi je to, da recimo tudi na forumih dovoljujejo razpravo. Tudi malo bolj živahno. Vsakič ko jih opozorim na kakšno vsebinsko napako ali nejasnost, se na to odzovejo in jo popravijo, dopolnijo itd. Tega pri drugih medijih ni. Drugi mediji kritike bodisi ignorirajo, bodisi se nanje odzovejo s cenzuro.