Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-454644 sporočil: 10.879
Kitajcki so pridni in se hitro ucijo. Morajo se. Naucili so se in preklopili iz Made in China v Created in China. Mi smo pa ocitno zadovoljni s stancanjem, farbanjem, sestavljanjem z delovno silo, ki je nimamo in jo bomo uvozili? Mi imamo same pravnike, in FDVjevce na oblasti, Kitajci pa kljucne polozaje dajejo inzenirjem. Kar se tice baterij, pa je menda se vedno svetovni problem. Najtrsi oreh in ovira pri elektricnih avtomobilih.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2683724

Strani: 1

smity sporočil: 248
čas vnosa: 13.11.17 15:09
pa dobro no, a mi slovenceljni, ki garamo v predelovalni dejavnosti, ki je steber te režimske tvorbe pa nismo pridni. Če si poslušal ta glavnega Kitajca, je danes globalizacija alfa in omega. Mi smo Kitajci in Kitajci so Slovenci. Po mnenju Trumpa to sicer ne drži povsem, pač verjameš tistemu, ki ti je ljubši. Kdor zmaga v tekmi pač zmaga in ne boš verjel, da smo Slovenci kdaj boljši tudi od Kitajcev oz. od vseh.

Danes je hec da lahko delaš lohn firmi in imaš boljše plače, kot recimo delavci v režimskem Gorenju. Sem pa tudi jaz za to da država vlaga v primerjalne prednosti, ki jih imamo in se na ta način še okrepimo. Na ta način kot država večinsko dela zdaj, ko se sektaško samouničuje, v tem primeru pa je povsem normalno da se ljudje v Sloveniji prebijajo tudi iz lohn poslov v kasneje mogoče kaj boljšega. Mogoče bomo zmagali, hej tako je življenje v kapitalizmu, nič ti ni podarjeno, ne živimo več v socializmu.

Strani: 1