Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.164
[pobalin]
Jaz pa ravno tu vidim majčkeno izboljšanje. Vsaj v nekaj teh promo objav so začeli dodajati opombe, ki dajo vsaj slutiti, da je zadeva naročena in plačana.
posebni avtor "oglasna priloga" in opomba glede oglasne priloge sta v igri ze dobesedno leta in leta.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2682687

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
[crt]
> [pobalin]
> Jaz pa ravno tu vidim majčkeno izboljšanje. Vsaj v nekaj teh promo objav so začeli dodajati opombe, ki dajo vsaj slutiti, da je zadeva naročena in plačana.

posebni avtor "oglasna priloga" in opomba glede oglasne priloge sta v igri ze dobesedno leta in leta.
Žal nisem spravljal dokazil in ne ljubi se mi brskati po forumu, a prepričan sem, da so bili članki brez takih oznak, ki so bili vnebovpijoče plačani ali klirinško poravnani. Ker nisem edini s takimi pripombami, si drznem trditi, da naših pripomb ne bi bilo, če bi bile vse promo-PR-oglasne vsebine jasno označene.

Posebno izkušnjo mi je pred cca 3/4 leta zagotovil neki PROglas ali PR tekst o silno svetli prihodnosti s poslovanjem preko Amazona. Nanj sem naletel pozno zvečer preko naslovnice ali rejva, čez en dan pa ga nisem mogel več najti. Izginil. Ker sem si shranil link, sem si lahko privoščil zanimivo izkušnjo z enim od novodobnih prodajalcev kačjega olja. Take stvari me zanimajo, ker v njih vidim nekaj patološkega. Se pravi, da gre za podoben/isti motiv kot pri tistih, ki strastno berejo črno kroniko, udarne članke Slovenskih novic ipd. :-)

Strani: 1