Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek O čem govori vsa Slovenija?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
[Glavni forum] Tema: O čem govori vsa Slovenija?
[#2681374] 29.10.17 14:13 · odgovor na: vrac (#2681330)
Odgovori   +    4
[vrac]
Gledal sem tiste Odmeve, pa sploh nisem opazil, da je bila voditeljica pijana. Zapomnil sem si zgolj njenega sogovornika, ki je dal zares odlično anekdoto o seksu in kakovosti na splošno. Očitno so gledalci bolj senzibilni na prisotnost alkohola v krvi javnih govorcev. Verjetno najbolj tisti, ki imajo tovrstne lastne izkušnje.
... eh, do Odmevov je Tanja že prišla k sebi, očitno pijana je bila dve uri prej v TV Dnevniku, ko je Odmeve napovedala ...

P.S.: kot običajno se bo ponovila zgodba iz mojega otroštva, ko v komunizmu zaradi pomanjkanja otroci nismo imeli pametnih telefonov in smo se zabavali z igrico "Pokvarjen telefon", kjer je zadnji v vrsti povedal čisto nekaj desetega od tistega, kar je povedal prvi ... no, ampak tisto takrat je bila otroška zabava, danes pa v poplavi fake news to postane čista resnica ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2681374

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
[Glavni forum] Tema: O čem govori vsa Slovenija?
[#2681376] 29.10.17 14:22 · odgovor na: najobj (#2681374)
Odgovori   +    3
... eh, do Odmevov je Tanja že prišla k sebi, očitno pijana je bila dve uri prej v TV Dnevniku, ko je Odmeve napovedala ...
cisto tako mimogrede, a odmeve predvajajo v zivo? ker ce ne, je mozen tudi scenarij, da so bili odmevi posneti pred "skandaloznim" javljanjem v zivo :)

Strani: 1