Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 27.10.2017 15:17
[peterfrankl]
Dragi moj,
bomo videli.
Si si pred dvajsetimi leti predstavljal, da se bova midva brala in si dopisovala tako, kot si zdaj? Si si leta 1984, ko sem jaz bil v vojski, ti pa si morda kako leto starejši (ne vem), predstavljal, da bo leta 1992 Slovenija neodvisna država? Najtežje je napovedovati, še posebej prihodnost :-) In včasih lahko realnost prekaša še tako pestro fantazijo.
Skratka - jaz domnevam, da bo v trgovini čez čas zaposlenih bistveno manj ljudi kot danes in da bodo ti delali nekaj povsem drugega, morda celo v trgovini, a tega, kar delajo zdaj, verjetno ne. Ne domišljam pa si, da se bodo moja predvidevanja potrdila na vsak način. Skepsa, tudi in predvsem do sebe, je pomembna, in hvala, ker jo s svojimi pripombami spodbujaš :-)
Lep vikend.
Pero
... eh, o trgovinah sem te s tistimi roboti in policami bolj zbodel, kot pa da bi ti oporekal, češ da se trgovine ne bodo spremenile ... no, definitivno pa si ne predstavljam, da bodo droni kdaj letali naokoli, kot zdaj z nakupovalnimi vozički okoli letajo kupci, kaj šele da bi si predstavljal, da bodo avtomobili kdaj tako "pametni", da bodo znali sprocesirat in odreagirat na vse različne situacije v prometu, ki jih noben ne more sprogramirat, ker jih vnaprej - kot sam praviš - noben ne more predvidet ... khmm, celo če zdaj pozabim na napoved, da bodo vsi avtomobili na elektriko, elektriko pa bomo pridobivali na sonce in veter, ker je vse drugo preveč umazano ... aja, pa lep vikend tudi tebi ...