Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[hocevarb]
No, glede tega pač ne bova prišla skupaj :-) Vi menite, da zato, ker jaz ne razumem tehnike. Jaz pa menim, da zato, ker si vi ne vzamete nekaj minut za razumevanje ekonomije: en.wikipedia.org/wik..._economics

> Ce bomo civilizacijo zapeljali v graben, pa se bo izkazalo, da so bile katastroficne napovedi neutemeljene, kaj potem?

Civilizacije ne bomo zapeljali v graben :-) Najhuje, kar lahko naredimo z razogljičenjem, je, da sfabriciramo gromozanske skladovnice umazanih baterij
Res? Nemiri, izvolitve norcev na oblast, ce se kvaliteta zivljenja prevec poslabsa zaradi nepotrebnih stroskov?

Bom prestudiral okoljsko ekonomiko, ceprav se mi na prvi pogled zdi, da ni nic novega, ampak samo malo preobleceno. Bistveni problem je valuacija potencialnih koristi in potencialne skode, in kot vidite zgoraj se niti midva ne moreva strinjati okrog tega.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2681007

Strani: 1

BorutHocevar sporočil: 1.534
[bc123a]
> [hocevarb]
>
> Civilizacije ne bomo zapeljali v graben :-) Najhuje, kar lahko naredimo z razogljičenjem, je, da sfabriciramo gromozanske skladovnice umazanih baterij

Res? Nemiri, izvolitve norcev na oblast, ce se kvaliteta zivljenja prevec poslabsa zaradi nepotrebnih stroskov?
No, vidite, spet imam občutek, da živiva na različnih planetih. :-) Na mojem prihaja do nemirov zaradi širjenja suše in ne zaradi subvencij za fotovoltaike. In večina napovedi kaže v to smer...

Strani: 1