Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202165 sporočil: 970
[Gustl]
> [bacco979]
>
> Sicer pa je tako, da dokler bo čakanje v koloni še vedno krajše od vožnje z javnim prometom, se bodo ljudje pač vozili z avtomobili.

Ne nujno. Pametni telefoni spreminjajo tudi to logiko. Kdor ima tako naravo dela, da lahko kaj opravi na telefonu, mu je javni prevoz vedno boljsa alternativa. Stanje v koloni ni vec izguba casa, he office time.
Drži in vsekakor drži tudi to, da bo moral tudi v Ljubljani postati javni prevoz boljša alternativa.


> Prav tako ni za pričakovati, da bomo kdajkoli imeli učinkovit javni prevoz do vsakih rovt.

To pa vsekakor ne. In prav je tako.
Se strinjam. Vendar ko poslušaš folk, bi radi pa prav to... živeli v zelenem miru v rovtah, zraven pa imeli vso infrastrukturo kot v mestu. Tričetrt ure vožnje na delo je pa že totalen dizaster...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2680950

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.625
[bacco979]
Vendar ko poslušaš folk, bi radi pa prav to... živeli v zelenem miru v rovtah, zraven pa imeli vso infrastrukturo kot v mestu. Tričetrt ure vožnje na delo je pa že totalen dizaster...
I know :) Sem se pred leti z Vrhnike preselil v Ljubljano, ker mi je bilo predaleč se za vozit. No, takrat se ni bilo pametnih telefonov.
Sedaj se, ko sem tam, vrzem na bus in delam.

Strani: 1