Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.628
[bc123a]
> [Gustl]
> > Boti ne morejo prevzeti supporta, razen za bebce ki ne znajo najti informacij na webpejdzu.
>
> Seveda lahko in to ze delajo.
>
> Let me guess - se nikoli nisi delal v user supportu?

Ne nikoli.

Saj pravim - support rabim za stvari, ki jih v dokumentaciji ni, in bot ti lahko samo taksne stvari ponudi. Za tiste, ki ne znajo najti informacij z iskanjem sami.

Taksnega supporta ne rabim, in v veliko primerih moj primer eskalirajo na visje nivoje.

Ampak svet se ne vrti okoli tebe in vecina stvari ni narejenih zate.

User support v vecini primerov odgovarja tocno na ista vprasanja kot so zapisana v FAQ.

Ali ce ti dam primer: "Halo, Finance, geslo sem pozabil pa mi sedaj tu pise 'Pozabljeno geslo? Kliknite tu'.

Kaj moram naredit?"

I am shitting you not.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2680901

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
Ali ce ti dam primer: "Halo, Finance, geslo sem pozabil pa mi sedaj tu pise 'Pozabljeno geslo? Kliknite tu'.

Kaj moram naredit?"

I am shitting you not.
Moje osebno mnenje je, da bi moderna drzava morla delovati takole:

- do 18 leta se steje da nisi samostojen, zate so pristojni starsi ali skrbniki
- pri 18 letih imas moznost opravljati "samostojnostni izpit" v drzavnem izpitnem centru, kjer se preverja izpolnjevanje pogojev za opravilno sposobnost
- ce ga opravis, je enkrat tedensko ceremonija kjer slovesno predsednik drzave podeli opravilno sposobnost in ti da roko
- potem ti je priznana opravilna sposobnost, tista ki jo sedaj pri 18 dobis avtomatsko.

Za ostale poskrbi drzava.

Strani: 1