Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
Ali ce primerjam z Nemcijo... Na blef bi rekel, da je 80% trgovk in trgovcev za blagajnami Aldija, Hita, Edeke, Tengelmana...tujcev. Tako kot pri smetarjih.

Saj vsi razumemo, zakaj je tako.
Ne razumemo.

Namrec kontaktiram Nvidiino podporo v nemciji, in se mi oglasi Abdullah ki govori nemsko.
Kontaktiram podporo banke N26 in spet naletim na imigranta.
Pa dvomim da so to "smetarski" jobi.

Mislim da je to bolj povezano z nemskim totalnim pregrevanjem gospodarstva, ki bi ze zdavnaj nemcijo zrusilo (pognalo place v nebo), ce se ne bi sli 3 vala gastarbajterstva. Saj vemo, merklovo so pri wilkommanju iz vsega srca podprli nemski gospodarstveniki.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2680873

Strani: 1

crt sporočil: 27.122
Zadnja sprememba: crt 26.10.2017 08:26
[bc123a]
Namrec kontaktiram Nvidiino podporo v nemciji, in se mi oglasi Abdullah ki govori nemsko.
Kontaktiram podporo banke N26 in spet naletim na imigranta.
Pa dvomim da so to "smetarski" jobi.
support je vsekakor smetarski job. seveda z visjim zahtevanim nivojem naucljivosti kot dejanski smetarski, a vendarle. razmerje amortizacija/placilo zelo slabo.

to sicer po moje gre tako:
- kje bomo sparali
- dajmo na supportu, tega itak nihce noce pocet, pa bomo abdullaha zaposlili, bo ful pocen
- ej stranke izgubljamo zaradi wtf supporta in manj zasluzimo
- aha, torej moramo se bolj sparat... kje bi pa lahko... ze vem, na supportu
...
Gustl sporočil: 13.625
[bc123a]
> [Gustl]
> Ali ce primerjam z Nemcijo... Na blef bi rekel, da je 80% trgovk in trgovcev za blagajnami Aldija, Hita, Edeke, Tengelmana...tujcev. Tako kot pri smetarjih.
>
> Saj vsi razumemo, zakaj je tako.

Ne razumemo.

Namrec kontaktiram Nvidiino podporo v nemciji, in se mi oglasi Abdullah ki govori nemsko.
Kontaktiram podporo banke N26 in spet naletim na imigranta.
Pa dvomim da so to "smetarski" jobi.

Mislim da je to bolj povezano z nemskim totalnim pregrevanjem gospodarstva, ki bi ze zdavnaj nemcijo zrusilo (pognalo place v nebo), ce se ne bi sli 3 vala gastarbajterstva. Saj vemo, merklovo so pri wilkommanju iz vsega srca podprli nemski gospodarstveniki.
Tako. Ce ne bi bilo delovne sile po teh cenah, bi se zrusilo.

In ce se vrnemo na temo clanka - v tem biznisu je to verjetno to. Ni prostora za kaj dosti visje place. Bi se zrusilo.

Le da v SLO ta dela se opravljajo lokalci, v Nemciji pa jim ni treba.

Ko se bi gospodarski trend obrnil in bodo lokalci pripravljeni tudi to delat, bo pa...

Strani: 1