Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[Endimion]
Pa dak ti po pravic povej koliko poslovnim subjektom si ti do zdaj svetoval. Pa pizda ti se niti ne trudis.

Noces razumet, gonis svojo, lupetas o Koromandiji...

Pejt squash igrat. Ker je to igra zate....
Ekonomisti fridmanovske čikaške šole so bili prepričani, da je država vedno problem in nikoli ni rešitev in je zato potrebno privatizirati vse kar je mogoče privatizirati, zmanjšati javne izdatke, deregulirati trg...torej, vse je potrebno prepustiti zasebni iniciativi. Ta teorija, ki jo je razvilo nekaj profesorjev iz Univerze v Chicagu je pripeljala do prekinitve s keynesianismom, ki ga mi v Sloveniji imamo radi. Jaz sem liberalec, podjetnik, neoliberalec, hayekovec, fridmanovc, misesovec, antimencingerovec...z željo, da se slovenska država umakne iz gospodarstva, da se javne službe privatizirajo ali v koncesijo dajo...Želim, da na naslednjih volitvah izgubijo sedanje parazitske stranke motenega centra in vladne okolice ter zmaga opozicija in se zaradi tega ne zadovoljim z »velikim« uspehom Cerarjeve vlade, ki je za odstotek ali za milijon, dva znižala javni dolg. Slovenski javni dolg je še vedno gromozansko velik.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2680836

Strani: 1

Endimion sporočil: 10.306
One way road. Lej pac pij svoje pivo sam za sankom. Men se ne da vec. Block...

Strani: 1