Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Za samo en krog. Za Pahorja.

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.628
[Glavni forum] Tema: Za samo en krog. Za Pahorja.
[#2679811] 20.10.17 08:08 · odgovor na: FIN-454644 (#2679806)
Odgovori   +    3
[FIN-454644]
Da pa mora predsednik ljudi glajhsaltati in jim soliti pamet, kako naj mislijo, je pa podcenjevanje ljudi. Jaz sem sebi moralna avtoriteta in mi gre na zivce, ce mi kdo soli pamet. To je prezivel odnos oblasti do drzavljanov.
Se zelo strinjam. WTF je to moralna avtoriteta v casu influenserjev na družabnih omrezjih.

In zakaj naj bi ti sama predsedniska funkcija dala tako avtoriteto? Ker nikogar izmed kandidatov jaz ne vidim kot moralno avtoriteto. Kdo drug pa jih. Tretjemu je pa bolj vazna Kim Kardashian. In s yem ni nic narobe. In po vsem svetu je tako.

Minili so casi, ko so se ljudje po vodenje obracali na sodnika, učitelja, zupnika, zandarja in... gostilničarja.

Saj ne zivimo v Zupanovi Micki...

P: mene recimo zanima, kaj menijo Musk, Zuckerberg, Gates, Bezos, Ma... o AI. Dol mi pa visi, kaj meni nekdo na funkciji predsednika o splavu in polpretekli zgodovini. Tam bodi, smej se drugemu podobnemu iz gostujoce drzave, ta cas naj se biznismeni zadaj pogovarjajo.
Ali se bolje. Ne rabis niti tega, torej... Ne rabimo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2679811

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: Za samo en krog. Za Pahorja.
[#2679816] 20.10.17 08:50 · odgovor na: Gustl (#2679811)
Odgovori   +    2
[Gustl]
> [FIN-454644]
> Da pa mora predsednik ljudi glajhsaltati in jim soliti pamet, kako naj mislijo, je pa podcenjevanje ljudi. Jaz sem sebi moralna avtoriteta in mi gre na zivce, ce mi kdo soli pamet. To je prezivel odnos oblasti do drzavljanov.

Se zelo strinjam. WTF je to moralna avtoriteta v casu influenserjev na družabnih omrezjih.

In zakaj naj bi ti sama predsedniska funkcija dala tako avtoriteto? Ker nikogar izmed kandidatov jaz ne vidim kot moralno avtoriteto. Kdo drug pa jih. Tretjemu je pa bolj vazna Kim Kardashian. In s yem ni nic narobe. In po vsem svetu je tako.

Minili so casi, ko so se ljudje po vodenje obracali na sodnika, učitelja, zupnika, zandarja in... gostilničarja.

Saj ne zivimo v Zupanovi Micki...

P: mene recimo zanima, kaj menijo Musk, Zuckerberg, Gates, Bezos, Ma... o AI. Dol mi pa visi, kaj meni nekdo na funkciji predsednika o splavu in polpretekli zgodovini. Tam bodi, smej se drugemu podobnemu iz gostujoce drzave, ta cas naj se biznismeni zadaj pogovarjajo.
Ali se bolje. Ne rabis niti tega, torej... Ne rabimo.
To je pač zeitgeist, ljudje rabijo instant moralno avtoriteto, v obliki internet influencerjev in podobnega junka.

p: meni bolj kot ne dol visi, ko začnejo pametovati o življenju, vesolju in sploh vsem razni influencerji ala Musk, Gates in podobni. Ne trdim, da niso dobri na svojem področju, ampak moralna avtoriteta je nekaj drugega.
bobek13 sporočil: 4.301
[Glavni forum] Tema: Za samo en krog. Za Pahorja.
[#2679817] 20.10.17 08:50 · odgovor na: Gustl (#2679811)
Odgovori   +    4
[Gustl]

Saj ne zivimo v Zupanovi Micki...
funny you should mention that...

meni se pa vedno bolj dozdeva, da pa živimo ravno v kakšni županovi micki cepljeni na rečmo dolino šentflorjansko...

zgodbe kot nam jih piše naš podalpski vsakdan, hmmmmm...

:-//

lpA

Strani: 1