Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Za samo en krog. Za Pahorja.

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-454644 sporočil: 10.879
[Glavni forum] Tema: Za samo en krog. Za Pahorja.
[#2679806] 20.10.17 07:48 · odgovor na: anon-190292 (#2679803)
Odgovori   +    5
Pahor je solan za nadmudrivaje in ima razvit prezivetveni refleks. Da pa mora predsednik ljudi glajhsaltati in jim soliti pamet, kako naj mislijo, je pa podcenjevanje ljudi. Jaz sem sebi moralna avtoriteta in mi gre na zivce, ce mi kdo soli pamet. To je prezivel odnos oblasti do drzavljanov. Ni kuharskih receptov za mnozico visokoizobrazenih drzavljanov. Ce je seveda visoka izobrazba kak kriterij?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2679806

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.625
[Glavni forum] Tema: Za samo en krog. Za Pahorja.
[#2679811] 20.10.17 08:08 · odgovor na: FIN-454644 (#2679806)
Odgovori   +    3
[FIN-454644]
Da pa mora predsednik ljudi glajhsaltati in jim soliti pamet, kako naj mislijo, je pa podcenjevanje ljudi. Jaz sem sebi moralna avtoriteta in mi gre na zivce, ce mi kdo soli pamet. To je prezivel odnos oblasti do drzavljanov.
Se zelo strinjam. WTF je to moralna avtoriteta v casu influenserjev na družabnih omrezjih.

In zakaj naj bi ti sama predsedniska funkcija dala tako avtoriteto? Ker nikogar izmed kandidatov jaz ne vidim kot moralno avtoriteto. Kdo drug pa jih. Tretjemu je pa bolj vazna Kim Kardashian. In s yem ni nic narobe. In po vsem svetu je tako.

Minili so casi, ko so se ljudje po vodenje obracali na sodnika, učitelja, zupnika, zandarja in... gostilničarja.

Saj ne zivimo v Zupanovi Micki...

P: mene recimo zanima, kaj menijo Musk, Zuckerberg, Gates, Bezos, Ma... o AI. Dol mi pa visi, kaj meni nekdo na funkciji predsednika o splavu in polpretekli zgodovini. Tam bodi, smej se drugemu podobnemu iz gostujoce drzave, ta cas naj se biznismeni zadaj pogovarjajo.
Ali se bolje. Ne rabis niti tega, torej... Ne rabimo.

Strani: 1