Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Za samo en krog. Za Pahorja.

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-190292 sporočil: 2.667
[Glavni forum] Tema: Za samo en krog. Za Pahorja.
[#2679803] 20.10.17 07:10
Odgovori   +    4
Ne volim kandidata, ki gradi svojo promocijo izključno na kritiki aktualnega predsednika v zvezi s temami pri katerih predsednik države nima nobenih pristojnosti . Očitki kdaj se ni oglasil pa klažejo na to, da kandidati menijo, da je vodenje države podobno slabo organiziranemu gospodinjstvu kjer vsak postori kar hoče in kadar hoče . Torej kandidati za predsednika države niso niti približno nakazali svojega stila opravljanja predsedniške funkcije v okviru pristojnosti predsednika države. Včerajšnje soočenje pa je pokazalo še nekaj, veliko razliko v uglajenosti, ki se je za potrebe kampanja pač ni mogoče naučiti. Uglajen v najširšem pomenu pojma je samo BP in pri aktualnih pristojnostih predsednika države gre za pomemben del opravljanja funkcije.
Vsekakor BP ni bil dober predsednik vlade kar dokazuje , da predsednik vlade ni samo politična funkcija, verjetno pa je tudi, da je težko biti predsednik vlade in razumeti in reševati propadajočo ekonomijo s finančnim ministrom Križaničem in ostalimi jastrebi iz lastnega gnezda t.j. SD-ja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2679803

Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.889
[Glavni forum] Tema: Za samo en krog. Za Pahorja.
[#2679806] 20.10.17 07:48 · odgovor na: anon-190292 (#2679803)
Odgovori   +    5
Pahor je solan za nadmudrivaje in ima razvit prezivetveni refleks. Da pa mora predsednik ljudi glajhsaltati in jim soliti pamet, kako naj mislijo, je pa podcenjevanje ljudi. Jaz sem sebi moralna avtoriteta in mi gre na zivce, ce mi kdo soli pamet. To je prezivel odnos oblasti do drzavljanov. Ni kuharskih receptov za mnozico visokoizobrazenih drzavljanov. Ce je seveda visoka izobrazba kak kriterij?

Strani: 1