Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[najobj]
... čuj, zdaj si me sprovociral in bom zaradi Janeza pustil v Lidlu 10 evrov, ker bom probal celotno ponudbo Komunajzarja ...
Klinc, to ni nič. Vem, da sta vidva z Rx170 komunajzarja, zato moram v Lidla zvabiti še nekaj vsegliharjev. Črt... enibadi?

Ko požremo te Komunajzarje, rabimo novo serijo štirih pirov pod firmo Kontrarevolucionar: Janez Janša TO™ (The Original™), Janez Janša Umetnik 1, Janez Janša Umetnik 2 in Janez Janša Umetnik 3. Da bomo lahko spiskali še 10 evrov in se po komunajzarjih nažrli še kontrarevolucije.

Za domovino vse lepo dol po goltancu, BDP pa gor. Če komu kaj obleži v želodcu, naj pa poplakne s pelinkovcem, encijanom, medico, al' pa tavžentrožo. :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2679736

Strani: 1

Endimion sporočil: 10.252
Ej druze najobjestnejsi. Komaj cakam da ferderban vrat saniram pa da se lah pokurcim da sm eno jovanko posisal pa broza potegnil :)
Endimion sporočil: 10.252
Pr Janezu mas lahko trojcek

Premiki
Okopi
Zapahi

Mojih 5¢
najobj sporočil: 31.869
Zadnja sprememba: najobj 19.10.2017 17:00
[pobalin]
> [najobj]
> ... čuj, zdaj si me sprovociral in bom zaradi Janeza pustil v Lidlu 10 evrov, ker bom probal celotno ponudbo Komunajzarja ...
Klinc, to ni nič. Vem, da sta vidva z Rx170 komunajzarja, zato moram v Lidla zvabiti še nekaj vsegliharjev. Črt... enibadi?

Ko požremo te Komunajzarje, rabimo novo serijo štirih pirov pod firmo Kontrarevolucionar: Janez Janša TO™ (The Original™), Janez Janša Umetnik 1, Janez Janša Umetnik 2 in Janez Janša Umetnik 3. Da bomo lahko spiskali še 10 evrov in se po komunajzarjih nažrli še kontrarevolucije.

Za domovino vse lepo dol po goltancu, BDP pa gor. Če komu kaj obleži v želodcu, naj pa poplakne s pelinkovcem, encijanom, medico, al' pa tavžentrožo. :-)
... eh, kje si ti zdaj zmuzljive vsegliharje našel ? ... čuj, pravi uspeh bi bil, če bi v Lidla zvabil renameta, ki je dobil od Janšata za Lidl prepoved približevanja ...

P.S.: ponudbo od Kontrarevolucionarja bom probal samo v primeru, če bo tudi Kučan tvitnil, da je treba vse trgovce s kontrarevolucionarnim pirom bojkotirat, kot je to tukaj twitter.com/JJansaSD...unajzer%2F svoje vojščake pozval Generalisimus osebno ...
crt sporočil: 27.122
Zadnja sprememba: crt 20.10.2017 08:10
[pobalin]
Klinc, to ni nič. Vem, da sta vidva z Rx170 komunajzarja, zato moram v Lidla zvabiti še nekaj vsegliharjev. Črt... enibadi?
yo!

ne pijem piva :)

(in pri tem mi je vseglih, katerega ne pijem)

ps. cez 16 let vse prav pride www.finance.si/14674

Strani: 1