Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-8475 sporočil: 219
Bom dal moj primer. Jutri bodo izdelana dvoja očala, ena za blizu in ena za daleč. Plačal bom direktno iz moje denarnice na denarnico optika. Pretvoril sem ETH in DCR v BTC, lahko pa bi tudi žetone. Optik sicer veliko ve o kriptovalutah in ima svoj račun na Bitpay. Med potjo domov grem lahko še na bankomat, dvignem € in v pekarni kupim žemlje. Pek o kriptu gotovo ne ve nič, ampak za € mi bo prodal žemljico, pa bodo ti € ravno tako prišli iz iste denarnice kot tisti, ki jih bo dobil optik. Hitro, učinkovito in praktično. :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2679597

Strani: 1

premza sporočil: 4.276
Zadnja sprememba: premza 18.10.2017 21:06
[skrabam]
Bom dal moj primer. Jutri bodo izdelana dvoja očala, ena za blizu in ena za daleč. Plačal bom direktno iz moje denarnice na denarnico optika. Pretvoril sem ETH in DCR v BTC, lahko pa bi tudi žetone. Optik sicer veliko ve o kriptovalutah in ima svoj račun na Bitpay. Med potjo domov grem lahko še na bankomat, dvignem € in v pekarni kupim žemlje. Pek o kriptu gotovo ne ve nič, ampak za € mi bo prodal žemljico, pa bodo ti € ravno tako prišli iz iste denarnice kot tisti, ki jih bo dobil optik. Hitro, učinkovito in praktično. :)
Predvidevam, da zaslužiš evre. Jih zamenjaš za žetone, z žetoni plačaš optiku, ta pa žetone spez zamenja nazaj za evre, da plača davke, elektriko, najemnino...

S pekom je zgodba podobna, za evre najprej kupiš žetone, potem žetone spet zamenjaš za evre in jih daš peku, ker pek žetonov ne sprejme.

Recimo, da je alternativa plačilo z gotovino.
Kje je tu poenostavitev in nižji strošek?

Recimo, da lahko nekaj privarčuje optik, če svoje nabave opravi neposredno z žetoni (in privarčuje pri provizijah). Ampak dvomim, da ti da popust ker boš plačal z žetoni. Mogoče pa se motim.
najobj sporočil: 31.920
[skrabam]
Bom dal moj primer. Jutri bodo izdelana dvoja očala, ena za blizu in ena za daleč. Plačal bom direktno iz moje denarnice na denarnico optika. Pretvoril sem ETH in DCR v BTC, lahko pa bi tudi žetone. Optik sicer veliko ve o kriptovalutah in ima svoj račun na Bitpay. Med potjo domov grem lahko še na bankomat, dvignem € in v pekarni kupim žemlje. Pek o kriptu gotovo ne ve nič, ampak za € mi bo prodal žemljico, pa bodo ti € ravno tako prišli iz iste denarnice kot tisti, ki jih bo dobil optik. Hitro, učinkovito in praktično. :)
... ja, in glede na tole www.plus500.si/Tradi...ncies.aspx si hitro, učinkovito in praktično več kot 5.500 dolarjev plačal za nekaj, kar je bilo pred dobrim tednom "vredno" samo 4.000 dolarjev in kar v dolarjih tudi danes stane enako ...

P.S.: tvoj očala te sicer ne bodo stala 1.500 dolarjev več kot pred enim tednom, lahko pa si sam izračunaš, koliko si jih preplačal ...

Strani: 1