Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[bc123a]
> [depersin]
> > [bc123a]
> > Primerjaj mozganske zmogljivosti diplomantov 30 let nazaj in sedaj. Ali pa cas pozornosti (attention span).
>
> Slab izgovor. Več informacij imamo o zapletih in slabi učinkovitosti cepiva.
>
> Cepivo proti gripi je pa eno najslabših.

Da bom pa tebe nasel med antivaxxerji me pa zelo preseneca.

Problematicno je bilo samo eno cepivo - tisto leto, ko so ga kombinirali z enim od cepiv proti pticji/prasicji gripi, ki je razsajala. Takrat so bili stranski ucinki res zajebani, roka me je bolela se tri dni, kar se ni zgodilo se nikoli prej in nikoli po tistem.

Cepim se vsako leto ze dolgo let in lahko verjames meni, da stranskih ucinkov z izjemo tistega leta nisem imel, gripe pa odkar se cepim tudi ne.
Sem sicer pristaš cepljenja proti vsem dokazanim boleznim. Proti gripi pa se ne cepim več, ker sem ugotovil, da sem vrsto let po prejemu cepiva zboleval za virozo. Virozo lahko staknem tudi brez cepiva, zakaj bi se potem cepil ?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2679398

Strani: 1

depersin sporočil: 10.224
[vickibedi]
Sem sicer pristaš cepljenja proti vsem dokazanim boleznim. Proti gripi pa se ne cepim več, ker sem ugotovil, da sem vrsto let po prejemu cepiva zboleval za virozo. Virozo lahko staknem tudi brez cepiva, zakaj bi se potem cepil ?
Zanimivo je, da ne znaš narediti naslednjega logičnega koraka. Če cepljenje proti gripi ne deluje - je logično podvomiti tudi v druga cepiva.

Strani: 1