Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Vinci sporočil: 5.933
Sem živel v ZDA nekaj časa na minimalcu, pa nekoč tudi v Sloveniji. Povsod je isti drek. Zajebano je. Če že delaš za minimalca, moraš to počet nekje v toplih krajih, kjer malo dežuje, da se lahko voziš z motorjem, ker avta si z minimalcem pač ne moreš privoščiti. Praktično nikjer. :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2679395

Strani: 1

siap sporočil: 2.195
nemirni ima še vlak, khmmm ,...izzivam pa najob..., ko ga jebe. je pa brihta,..."2-0"
prasci
anon-207617 sporočil: 6.899
[Vinci]
Sem živel v ZDA nekaj časa na minimalcu, pa nekoč tudi v Sloveniji. Povsod je isti drek. Zajebano je. Če že delaš za minimalca, moraš to počet nekje v toplih krajih, kjer malo dežuje, da se lahko voziš z motorjem, ker avta si z minimalcem pač ne moreš privoščiti. Praktično nikjer. :)

I respectfully disagree :-)

Obstajajo dosti slabse moznosti, kot ameriski ali slovenski minimalc. Z razlogom nisem omenjal prav minimalca, pac pa socialno dno. V Ameriki, Sloveniji, Nemciji... pa tudi albaniji, ukrajini ali boliviji, si lahko tudi BREZ minimalca. Nihce ti ga ni dolzan dati. In pot do njega je lahko zelo tezka, vcasih celo nemogoca.

Meni so se v Americani brez sluzb zdeli precej bolj siromasni in brezizhodni od Slovencev brez sluzb. Morda sem imel popaceno sliko... ampak to je besides the point, kot pravis, ta razlika ni pomembna. Na tem svetu obstaja resna revscina. Ki resnicno potrebuje socutje razvitega sveta. In preprican sem, da bo cez 100 let bolje - tako kot je tudi danes te hude, absolutne revscine procentualno bistveno manj, kot je je bilo 100 let nazaj.

Slovenci na minimalcih niso problem. Slovenija ima problem plemenske mentalitete, kjer namesto prakticnega, ucinkovitega uporabljanja talentov in danosti za najvecje skupno dobro, uporabljamo skupno, talente in danosti, za najvecje dobro povezanih posameznikov in njihovo kupovanje zaveznistev z raznimi sluzbicami, kot ga je nekje opisal bc123a.

Strani: 1