Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.251
Bravo, dajva zdajle to v kontekst onega tvojega, kjer sem izpadel BUTELJ

Skratka, ti stokaš ker država v groju pobere od Tvoje firme in tebe kot lastnia v groju pobere 39,25% ustvarjenega brutto dobička tvoje firme....

In potem greš za investicijo tvoje firme po denar na banko in državni podjetniški sklad?

I rest my case o preudarnih varčnih bogaboječih nemšk... ups, slovenskih podjetnikih.

No kdo je butelj? Jaz, ali oni, ki je svojo firmo izcuzal, zdaj pa hodi naokoli in prosjači banko za kredit za emmm... nepremičnino, in svoje bo dodala država, ta ista, ki si jo prej označil za pogoltno?

Pazi na likvidnost. Nisi Bine Kordež

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2679368

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.795
[Endimion]
Bravo, dajva zdajle to v kontekst onega tvojega, kjer sem izpadel BUTELJ

Skratka, ti stokaš ker država v groju pobere od Tvoje firme in tebe kot lastnia v groju pobere 39,25% ustvarjenega brutto dobička tvoje firme....

In potem greš za investicijo tvoje firme po denar na banko in državni podjetniški sklad?

I rest my case o preudarnih varčnih bogaboječih nemšk... ups, slovenskih podjetnikih.

No kdo je butelj? Jaz, ali oni, ki je svojo firmo izcuzal, zdaj pa hodi naokoli in prosjači banko za kredit za emmm... nepremičnino, in svoje bo dodala država, ta ista, ki si jo prej označil za pogoltno?

Pazi na likvidnost. Nisi Bine Kordež
No..konkretno podjetniški sklad da razliko med tržno obrestno mero in njihovo...V mojem primeru konkretno 1,05% (ja to je razlika oz to nudi sklad). V mojem primeru je to cca 1000€ na leto obrestne razlike.

In pa 60% garancije za kredit....Kar pa ne pomeni, da nisem kredita zavaroval podolgem in počez. Šele, ko ti zadnje gate slečejo z riti, stopi v veljavo garancija sklada.

Pa ne boj se za mojo likvidnost...ne bo ti potrebno vskočiti kot davkoplačevalcu za moje pufe. (tako kot si pri Kordežu).

Firme pa če hočejo rast morajo od nekje nabrat sredstva... In naš uložek v lastno firmo je kumulativno cca 10 zaporednih dobičkov, a se ti to zdi malo za majhno privat firmo. Bi ti vezal svoja sredstva za 10 let?

Strani: 1