Strani: 1

vrac sporočil: 11.068
[#2678810] 14.10.17 15:12
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: vrac 14.10.2017 15:19
Sem malo gledal ponovitev predvolilne oddaje danes dopoldne in je Pahor vse ostale dal v mali žakelj. Vsi ostali se predstavljajo v neki visoki državniški drži, edino Pahor je zabrenkal na populistične strune, ki jih slovenski volilec edine razume. Kot je dejal dr. Kavčič pred 10 leti, mi ne izbiramo Predsednika, mi izbiramo lepotno kraljico. In Pahor se je temu idealu popolnoma približal, v kader je pripelajal mlade, ki ga nti eden ni spraševal o visoki politiki, pač pa so ga spraševali kaj najraje je in takšne vsakdanjosti. In o politiki skorajda ni spregovoril. Sin ni nakladal kakšna kapaciteta da je Pahor doma, pač pa da je šef doma njegova mama. Pahor se je predstavil kot človek. Četudi je politik.

In to loči profesionalce od amaterjev. Pa kdo si predstavlja Šarca kot predsednika države, če ga imamo vsi v spominu kot humorista? Ne gre. In ko prične Šiško nakladeti, te prime, da bi nekam šel. O ostalih ne bi izgubljal besed, ker itak nimajo šans. Naj mi ne zameri Ljudmila Novak, ona ne bo nikoli Predsednica. še manj kakšna Krausejeva, Brenčičeva ali Tomčeva. Ni variante. Seveda je omenjanje Likovičeve čista izguba čaa.

Zato je spraševanje kandidatov kaj si mislijo o dodatnem zdravstvenem zavarovanju čista izguba časa. Kot da bi spraševali mene recimo.
vrac sporočil: 11.068
[#2678832] 14.10.17 19:08 · odgovor na: (#2678821)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: vrac 14.10.2017 19:11
[rename]

Morda res, vendar nikjer nisem zapisal, da Pahor je tak tudi v resnci. Z vidika kampanje je pomembneje kako ga vidijo volilci, In za večino je tak kot se predstavlja na Instagramu; lep, pošten, naiven, ljudski, dober družinski oče, oh in sploh.

Strani: 1