Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61428 sporočil: 4.493
Pri meni je podobno. :) Imam poslovne partnerje iz madzarske kjer delajo 4dni od doma en dan se zberejo v budimpesti s prenosniki in dogovorijo za naprej, ostale delovne naloge po mailu telefonu. Sef je v centru in ima kamero ter pregled nad vsemi ki delajo doma. Javljanje na telefon in prisotnost za pc je obvezna. Vkolikor jih ni dobijo odpoved, ki je se noben ni dobil. Dovoli jim tudi manjse opravke in odsotnosti vendar strogo v dogovoru s šefi. Firma je dobila nagrado za evropsko odlicnost. Ko sem nasim sefom povedal ob piru so me debelo gledali kot da zahtevam hotel 5zvezdic in pocitnice v dubaju.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2678294

Strani: 1

anon-20668 sporočil: 3.976
[Inside]
Pri meni je podobno. :) Imam poslovne partnerje iz madzarske kjer delajo 4dni od doma en dan se zberejo v budimpesti s prenosniki in dogovorijo za naprej, ostale delovne naloge po mailu telefonu. Sef je v centru in ima kamero ter pregled nad vsemi ki delajo doma. Javljanje na telefon in prisotnost za pc je obvezna. Vkolikor jih ni dobijo odpoved, ki je se noben ni dobil. Dovoli jim tudi manjse opravke in odsotnosti vendar strogo v dogovoru s šefi.
Se pravi, imajo v svojih domovih kamere, po katerih jih šef nadzoruje? jebote...
In zakaj je tako nujno javljanje in da morajo prositi za dovoljenje za opravke?

A ni fora, da se vnaprej zmenijo za delovne naloge - ja potem pa naj se samo gleda, če so v roku oddali naročeno delo, a ne? Kaj je važno, kdaj je delal, če je narejeno OK in v roku?
...
Se mi zdi, da tudi tale madžarska firma še ni presegla mentalitete "štempljanja", le prišparali so pri najemu pisarniških prostorov...

Strani: 1