Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

grcin1 sporočil: 2
LP!
G.Pobalin hvala,da nam želite vse dobro, hkrati bi vam rad povedal,da ni moja naloga,da branim eno izmed najbolj prestižnih prehranskih ocenjevanj na svetu.
Vsi v prehranskem svetu vemo, kaj to tekmovanje pomeni, sploh tisti, ki kaj izvozimo....

Reference so ljudje iz celega sveta, ki nekaj pomenijo v prahrani, poglejte si zgodovino, če boste kaj v Londonu,vas bom kam povabil (Harrods) in vam bodo sami povedali,kaj njim pomenijo.
MI hvalabogu vemo,kaj ta nagrada pomeni v tujini in hvala bogu nam odpira takšna vrata, kot jih je odprla tudi določenim drugim proizvajlcem iz regije, nad katerimi se tudi navdušujete in prav je tako.
V nobeno zgodbo sam nisem vlekel ničesar, kar niso govorili prej ljudje, ki res nekaj pomenijo, v angleških časopisih, predvsem starejšega letnika boste našli ogromno referenc.Pa mimogrede v svetu Commonwealtha so MIchelinove zvezdice samo zvezdice francoskega proizvajalca gum, tudi oni velikokrat omalovažujoče, tako kot vi, a kot vsem pravim, nepoznavanje ali nevoščljivost sta pogosto prisotni.
Pa še informacija, bilo kar nekaj SLO firm, ena zeloooo velika,a ker ni dobila nagrade tudi ni omenjena med nagrajenci...(se slučajno poznamo iz uno iz marketinga, ki me je vprašala kako in kaj), še angleži so mi rekli,da je bila prava mala invazija iz SLO v letu 2016...

Se pa opravičuem, da je moja malenkost že trikrat dobila te zvezdice in prav tako se lahko opravičim v imenu očeta paradižnika LUšt Dejana, ker se res trudiva,da delava z najboljšimi surovinaMI, POSTOPKI IN TEHNOLOGIJAMI, ki očitno prinašajo tudi rezultate..POmembno je, da določeni ljudje znajo to ceniti, kakor morbidno se to vam zdi,saj pomaga k razvoju našega lokalnega okolja, pa tudi davkov več dobi naša država...
Dig in, cheers, Mate!
P.S. glede na število vaših prispevkov, pričakujem,da se boste še bolj poglobili v tematiko in zagotovo poskušali kaj dokazati, a se vam opravičujem,ker ne bom odgovarjal!!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2678164

Strani: 1

pobalin sporočil: 14.456
Zadnja sprememba: pobalin 11.10.2017 16:33
[grcin1]
Pa mimogrede v svetu Commonwealtha so MIchelinove zvezdice samo zvezdice francoskega proizvajalca gum
Oja, prav res!
en.wikipedia.org/wik...uide#Stars
en.wikipedia.org/wik..._Fine_Food

Pa silno obiskano Youtube stran imajo grejtejsterji:
www.youtube.com/user...ies/videos
Sicilian organic almonds are used to make this Great Taste Awards winning almond butter from Powerlogy*. It's a great source of vitamin E and fibre roasted into a versatile and totally delicious butter. powerlogy.com
www.youtube.com/watc...qRXmRva4-o
* from Slovakia :-)

Strani: 1