Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.929
Zadnja sprememba: FIN-379669 11.10.2017 10:55
Ojej, a jaz slučajno neposredno s Simičem ali Šircljem (rename) in Virantom (kajulci) razpravljam?

Res je, 25% DDPO se je zmanjševal proti 17%, naslednje vlade pa so ga pustile - do Cerarja. Ajd, to je uspeh Širclja. Neka mu bude.

Virant rešitelj javnih financ? Ne me hecat, očitno samo vidva in tisti s člansko kartico SDS verjamete. Pač, druge ni. V fiasko je treba verjeti, če ne, ne bo pohvale komandanta.

Investicijske olajšave v letih 2007 in 2008 nimajo veze z nepremičninami, ker so te bile ukinjene že 2004. Tu ga biksaš s kajulci.

Če se ne motim, je bil ves čas župan Šoštanja (kjer je TEŠ 6) nekdo s člansko izkaznico SDS... vsaj v ključnih letih je bil.

In če je Cerar 100% odgovoren za drugi tir, je po isti logiki SDS 100% odgovorna za TEŠ 6, saj sta Zagožen in Vizjak parafirala in podpisala pogodbo, s katero se je vse skupaj začelo.

Pa še to: Janša - ja, prav ON - je priznal, da se mu ni sanjalo, kaj bosta Bavčar in Šrot skuhala po tistem, ko jima je odobril prevzem Mercatorja in kreditiranje preko NLB in NKBM. Hja, res je velik strokovnjak za gospodarstvo in finance. Toliko kot Pahor, pravim jaz. Tudi on zna poslušati. Me pa vidva s kajulci nasmejeta... Slaba politika sta.

Ojej, ojej, kaj dela članska izkaznica. :) (pa ne mi zamerit, sem ful neobremenjen z izkaznicami...)