Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Ta forum je mrtev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[Servis] Tema: Ta forum je mrtev
[#2677889] 10.10.17 07:30 · odgovor na: pobalin (#2677841)
Odgovori   +    1
[pobalin]
Gustl, ker je ta tema že poldrugo leto v hibernaciji, jo poskusimo konstruktivno obuditi. Danes sem dobil graf Statiste, ki kaže deleže prevarantskih/slabih spletnih oglasov. Ker ne razumem prav dobro, za kaj gre, deleži v Japonski, Braziliji, ZDA, Nemčiji so pa zastrašujoče veliki, se bom razgledanim dobrim forumskim ušam rade volje pustil poučiti, za kakšne mahinacije gre.
www.statista.com/cha...d-is-rife/
Saj pise...

Bot traffic

fossbytes.com/intern...ts-humans/


Click farms

mashable.com/2017/06...rm-caught/

www.theguardian.com/...popularity


Malware

www.forbes.com/sites...lay-store/

Ce te zanima vec...

adprofs.co/beginners...-ad-fraud/

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2677889

Strani: 1

bobek13 sporočil: 4.301
[Servis] Tema: Ta forum je mrtev
[#2677912] 10.10.17 08:53 · odgovor na: Gustl (#2677889)
Odgovori   +    0
To je recimo problem za oglaševalce, mene kot "regular Joe-a"pa bolj muči hud porast reklam po celem netu od "bogus" inet prodajaln, ki (p jim m) prekleto dobro "vejo" kaj me zanima in mi ponujajo robo po smešno nizkih cenah...

hvala bogu tako smešno nizkih, da mi je jasno da je "bogus", ni mi pa čisto jasno kaj bi od tega imeli, če bi nekaj kupil od njih pa plačal s paypal-om - je tebi mogoče?

Mislim, če bi lahko plačal le z nakazilom ali direkt s kreditno kartico, bi še razumel, ko pa ponujajo opcijo PayPal pa ne, razen, če imajo narejeno še povezavo na bogus PayPal stran in bi dobili moje login podatke za PayPal???

LpA
pobalin sporočil: 14.456
[Servis] Tema: Ta forum je mrtev
[#2677949] 10.10.17 11:01 · odgovor na: Gustl (#2677889)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Saj pise...
Bot traffic
Click farms
Malware
Ce te zanima vec...
adprofs.co/beginners...-ad-fraud/
Hvala. Malo sem upal, da mi bo kdo ponudil kakšen link na forum Financ ali na kakšen vaš članek, recimo na IKT. (oh, Kandid press) :-)
pobalin sporočil: 14.456
[Servis] Tema: Ta forum je mrtev
[#2677966] 10.10.17 12:10 · odgovor na: Gustl (#2677889)
Odgovori   +    0
Zdaj mi je malo bolj jasno, kaj vse in koliko tega se dogaaja. Svašta internet rodi...
slobodnadalmacija.hr...arucitelju

Strani: 1