Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-303129 sporočil: 6
"Večina volivcev ni imela resnih zamer do predsednika in rezultatov njegovega dela, vendar to ni zadostovalo za zmago."-večina volilcev je krepko potrdila, da je zdrizast in lepljiv ter nesposoben brez empatije, da bi mu zaupala nov mandat! Tile FDVjevci so res eni kljukci, komentirajo v prid levici in ta je močna: Tomčeva kotira slabše kot Novakova, res me hudo zanima, katera bo na koncu boljša!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2677451

Strani: 1

Rokc5 sporočil: 2.857
Sem desen, katolik ampak mi je Pahor v redu. Trudi se za spravo, je pro-zahodno usmerjen (celo pro-ameriško) državljanov ne deli na prvorazredne in drugorazredne na podlagi vere ali polit. prepričanja.

Na prejšnjih volitvah sem v OBEH krogih volil Pahorja. Ve se zakaj: preprečiti je bilo potrebno II. krog Zver-Türk, kjer bi se ponovila zgodba iz duela Peterle-Türk. Vem, da smo imeli v družini hud konflikt ko sem jih prepričeval naj volijo Pahorja namesto Zvera, ampak na koncu so mi bili hvaležni.

Seveda levica to ve in tega Pahorju nikoli ni odpustila - da ga je izvolil VELIK del desnice (že v I. krogu).

Letos se nagibam k Novakovi, upam seveda da Pahor zmaga. Če zmaga bo problem čez 5 let, ker levica želi svojega skrajno levega predsednika in vprašanje kakšnega kandidata bo ponudila takrat. Novega Türka? Upam da sredina lahko dobi enega zmernega.

Strani: 1