Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-448374 sporočil: 7
Vsekakor se strinjam, je bila mišljena uardna ustanovitev. Tako je tudi zapisano z moje stran. Da so se stvari že prej odvijale in pripravljale.

Lahko bi podobno rekli za naš ATVP, ki ima že team ljudi, ki se neuradno (ker ni primerne zakonodaje) posveča in ukvarja s celotnim ICO trgom v Sloveniji. In ko bo zakonodaja sprejeta in bo uradno potem lahko zopet rečemo v stilu..."in other news"? IMHO, ne.

Novice so ponavadi mišljene kot aktaulno dogajanje in ne nujno uradno ustoličenje česarkoli (urada, enote, predsednika države...). In novinarji to zelo dobro vedo/delajo v praksi:)

Nikamor nisem zavil in sploh ne v stilu " "joj, kaj pa je zdaj to naenkrat" ":)

Se pa še enkrat opavičujem tebi osebno in spletnim Financam za moj gnev in neprimerno vsebino komentarjev namenjenih tebi, ravno preko tega foruma, iz leta 2008 oziroma 2009.

Se mi pa zdi, da je posledično stvar pri tebi še vedno preveč "živa".

My sincere apology...

lp,

Uroš

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2676555

Strani: 1

crt sporočil: 27.187
Zadnja sprememba: crt 03.10.2017 08:09
[zupancuros]
Vsekakor se strinjam, je bila mišljena uardna ustanovitev. Tako je tudi zapisano z moje stran. Da so se stvari že prej odvijale in pripravljale.
Lahko bi podobno rekli za naš ATVP, ki ima že team ljudi, ki se neuradno (ker ni primerne zakonodaje) posveča in ukvarja s celotnim ICO trgom v Sloveniji. In ko bo zakonodaja sprejeta in bo uradno potem lahko zopet rečemo v stilu..."in other news"? IMHO, ne.
Novice so ponavadi mišljene kot aktaulno dogajanje in ne nujno uradno ustoličenje česarkoli (urada, enote, predsednika države...). In novinarji to zelo dobro vedo/delajo v praksi:)
em... meni je popolnoma vseeno, kaj novinarji vedo in delajo v praksi in kako da so ali niso ponavadi misljene novice. kot oseba, ki ni novinar, sem kot zanimivost prinesel drobtinico o ustanovitvi (ki je pac enkratni formalni dogodek) in to je vse. v bistvu ne razumem, kaj te motivira se tako ukvarjati z mojimi tremi besedami "in other news".
Nikamor nisem zavil in sploh ne v stilu " "joj, kaj pa je zdaj to naenkrat" ":)
Se pa še enkrat opavičujem tebi osebno in spletnim Financam za moj gnev in neprimerno vsebino komentarjev namenjenih tebi, ravno preko tega foruma, iz leta 2008 oziroma 2009.
Se mi pa zdi, da je posledično stvar pri tebi še vedno preveč "živa".
My sincere apology...
no, jaz se sicer tega in tebe niti ne spomnim, ampak ok. ce je bilo tako, kot pravis, potem
- je opravicilo lepa poteza s tvoje strani;
- seveda glej tudi na to, da se zgodba ne ponovi.

Strani: 1