Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MF-561169 sporočil: 380
cenik najbrž ostaja v EUR, menjava pa po tečaju ki velja ob plačilu.

Sicer pa bi jaz kar prodal 20% nepremičnine 3000 solatnikom. Njihova skupna upravljalska moč je praktično neznatna, posameznikova pa oraktično nična. Ti se nikoli ne bi dobolj mobilizirali da bi ubveljavljali svoje "pravice", vedno pa se jim da obesiti odgovornosti.

Easy money

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2675970

Strani: 1

najobj sporočil: 31.909
Zadnja sprememba: najobj 29.09.2017 13:42
[]
cenik najbrž ostaja v EUR, menjava pa po tečaju ki velja ob plačilu.
... OK, ampak če kosilo lahko plačam z navadnimi evri, potem res ne vem, zakaj bi trošil svoje dragocene bitcoine, ki mi lahko glede na tole www.plus500.si/Tradi...ncies.aspx prinesejo 10% profit, dokler mi kelner napiše račun ... evo, in če se istočasno postavim v vlogo gazde, res ne vem, zakaj bi on namesto stabilnih evrov od mene hotel imeti tote čudne bitcoine, ki mu lahko prinesejo 10% izgubo, dokler mi kelner napiše račun ...
Sicer pa bi jaz kar prodal 20% nepremičnine 3000 solatnikom. Njihova skupna upravljalska moč je praktično neznatna, posameznikova pa oraktično nična. Ti se nikoli ne bi dobolj mobilizirali da bi ubveljavljali svoje "pravice", vedno pa se jim da obesiti odgovornosti.
... eh, tudi jaz bi rad prodal 20% nepremičnine 3000 solastnikom in od njih pobral navadne evre, ampak ne vem, kje bi našel 3000 dovolj glupih solastnikov, ki bi meni plačali, sami pa od nedefiniranih 20% stanovanja ne bi imeli nič, ker se stanovanje pač ne deli na procente oziroma se lahko deli denar od kupnine le takrat, ko ga (večinski) lastnik celega(!) proda, ker ga - OK, razen Žagarjevih blockchainerjev - po delih ne kupi noben ...
Easy money
... ja, kakor za koga ...

Strani: 1