Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
[0221EF13]
>
> Kar se Hilde tiče, si bil tudi malo naiven. Ker prvi alarm bi ti moral biti, da se niti tlorisom niso posvetili. Ker to je najmanjši strošek. Pozoren moraš biti na detajle.
>

Moj tloris je super. Res je sicer, da je edini tloris v štuku, ki je OK.
Problemi pri nas so v detajlih - izolacija je slabo položena, hidroizolacija takisto, nagnjenost ni v najboljšo stran ;)

Imamo pa eno V E L I K O!!! srečo - stanovanje smo kupili od SSRS in ne od Vegrada in tako se zadeve počasi štimajo. Sicer preko sodišč, samo za to skrbi upravnik, se pa štimajo. Mogoče ne bo čiste, ta drage zadeva pa zgleda, da bodo šle.
Ja, jaz nikomur ne privoščim nič slabega. In me veseli, da imaš srečo in si vztrajen, da boš zadeve generalno uredil.

Ampak saj veš, Vegrad je tako kot pokvarjena ura, ki je dvakrat na dan točna. Tako da tudi njim kdaj uspe kakšenm tloris prav narediti. :)

Jaz sem, da sem šel takrat gledati tlorise, pa me je kap ko sem jih videl. Samo nekaj je bilo normalnih.

Drugače pa tako, kje se največ napak naredi? Saj z materialnom ne morejo čisto zajebati. Problem je izvedba, spoji itd. In tako kot pri mojem znancu, ko jim je malo materiala zmanjkalo, pa so kar malo pogoljufali. Saj vidiš kdo jim je delal. Misliš, da se Bosanc in Šiptar rodita v gradben posel? Treba je izobraževati ljudi, pa potem tudi nadzirati. Ampak saj vemo, da se v Vegradu s tem niso ukvarjali.

Kolega recimo prodaja kvalitetno sanitarno opremo. Ima za svoje stranke redna izobraževanja o tem kakšne so lastnosti materialov, kako jih pravilno vgraditi, novosti na tem področju itd. Ker so pač ugotovili, da slabo vgradnjo ljudje ne pripisujejo tistim, ki to vgrajujejo, ampak pogosto kar znamki. In on pač noče, da bi znamkim ugled trpel. No, če zaključim, sem dokaj trdno prepričan, da se s tem v Vegradu niso prav veliko ukvarjali. In je bilo precej narejeno slabo zaradi neznanja. Potem so tudi nadzornike slabo plačevali, še iz tega razloga. In na koncu so šele ti, ki kupujejo stanovanje, ala Stanovanjski sklad. Kar je za ometom ostaja v večji meri skrito očem in se slaba vgradnja pokaže šele čez čas.

In zato je pomembno, da si pozoren na detajle.