Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[FIN-311684]
> [MarijanMacek]
> > [FIN-311684]
> > Zakaj proti 2. tiru? Kitajci so dejali, da se 2. tir da izgraditi za 700 milijonov upoštevajoč 100 milijonov za lokalne običaje oz. po domače za lokalne lopove.
>
> Lepo te prosim, če mi pokažeš, kje so to rekli Kitajci, me prav zanima. P rposim ne na način kot Tonček^30 kakšen dan nazaj. On se je skliceval pri 2TDK na najbolj resnično ORBANOVO TV 24, po katero bi že zdavnaj morali biti v vojni z Rusijo....

Dokaj površno bereš Finance...Že 04.04.2015 sem v komentarju članka »Država v revizijo projekta drugi tir« napisal »Za revizijo drugega tira predlagamo Kitajce, kajti na teh straneh je nekdo napisal, da so Kitajci poguglali traso nove proge z 20 kilometrov predorov...in ocenili, da je za izgradnjo proge potrebno največ pol milijarde, dodali so še 200 milijonov za lokalne lopove (lokalne običaje). Torej, Kitajci bi izgradili progo za 700 milijonov.« O guglanju, 700 milijonih in lokalnih običajih lahko bereš v članku Dušana Olaja na: www.finance.si/88188...apitalizem
Hočem odgovor, ki bo povedal, kdaj so Kitajci kaj uradno ponudili. Si na nivoju Tončka^30 in mi odgovarjaš s propagando, tako kot ubogi tonček, ki citira izjave nasprotnikov 2TDK in jih polaga v usta vlade. Nič boljš pa ni denac, ki navaja izjavo enega obalnega šerifa.

KJE, KDAJ in KAJ so rekli KITAJCI?