18 min
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice
1 ura
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
1 ura
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
1 ura
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
2 uri
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
2 uri
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
2 uri
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
2 uri
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
4 ure
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
7 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
7 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
14 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
14 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
14 ur
Najbolj brani članki danes
15 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
16 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
16 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 4
17 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
17 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5
18 ur
Henrik Fisker: v službi oblikoval izjemne avtomobile, kot podjetnik pa že drugič pred bankrotom 5

Strani: 1

0730ULtra3 sporočil: 1.454
[#2674448] 21.09.17 13:54
Odgovori   +    2
Vsa vozila Cammeo taksija bodo bela z zelenimi napisi, vsi vozniki bodo uniformirani

Končno.
sopranos sporočil: 11.404
[#2674470] 21.09.17 14:25 · odgovor na: 0730ULtra3 (#2674448)
Odgovori   +    1
[0730ULtra3]
Vsa vozila Cammeo taksija bodo bela z zelenimi napisi, vsi vozniki bodo uniformirani

Končno.
Bolj pomembno je to, da bodo cene "uniformirane" :)

Kolega je od Brnika do centra Šenčurja plačal 18 EUR!!! Rop pri belem dnevu.
bc123a sporočil: 48.253
[#2674496] 21.09.17 15:01 · odgovor na: sopranos (#2674470)
Odgovori   +    1
[sopranos]
> [0730ULtra3]
> Vsa vozila Cammeo taksija bodo bela z zelenimi napisi, vsi vozniki bodo uniformirani
>
> Končno.

Bolj pomembno je to, da bodo cene "uniformirane" :)

Kolega je od Brnika do centra Šenčurja plačal 18 EUR!!! Rop pri belem dnevu.
A Sencur je ljubljanska ulica? (glej naslov).

Ne vem, zakaj imate toliko o taksijih povedati tisti, ki jih sploh ne uporabljate. Cene v LJ so ze uniformirane ce se peljes z eno od vecjih taksi sluzb (Rondo, Metro, pa se kaksna je). Vsak ki se s taksijem vozi, to ve, in tudi to da so tarife ves cas enake, razen za novo leto (vsaj ena velika taksi sluzba ima tako urejeno).

Za novo leto je pa izbira - hodi pes, ali placaj dvojno. Sem se z taksiji vozil tudi ko so imeli isto tarifo in enostavno noben sofer ni hotel voziti. So bili rajsi doma.
sopranos sporočil: 11.404
[#2674499] 21.09.17 15:09 · odgovor na: bc123a (#2674496)
Odgovori   +    2
[bc123a]
> [sopranos]
> > [0730ULtra3]
> > Vsa vozila Cammeo taksija bodo bela z zelenimi napisi, vsi vozniki bodo uniformirani
> >
> > Končno.
>
> Bolj pomembno je to, da bodo cene "uniformirane" :)
>
> Kolega je od Brnika do centra Šenčurja plačal 18 EUR!!! Rop pri belem dnevu.

A Sencur je ljubljanska ulica? (glej naslov).

Ne vem, zakaj imate toliko o taksijih povedati tisti, ki jih sploh ne uporabljate. Cene v LJ so ze uniformirane ce se peljes z eno od vecjih taksi sluzb (Rondo, Metro, pa se kaksna je). Vsak ki se s taksijem vozi, to ve, in tudi to da so tarife ves cas enake, razen za novo leto (vsaj ena velika taksi sluzba ima tako urejeno).

Za novo leto je pa izbira - hodi pes, ali placaj dvojno. Sem se z taksiji vozil tudi ko so imeli isto tarifo in enostavno noben sofer ni hotel voziti. So bili rajsi doma.
Ja, ne uporablja taksija. Mislim, da ga je v Sloveniji celo prvič uporabil.

Jaz vedno preverim. Tudi v tujini. Taksisti na letališču Brnik so pa sploh poznani kot nategatorji.

Sem enkrat za kolegico klical taksi za okolico Kranja. Eden bi jo prišel iskati in potem peljal nazaj za 10 EUR, drugi za 20, tretji je pa za samo eno smer hotel 15 EUR. Potem veš kakšen texas je taksi pri nas.

V Ljubljani sem ponavadi Metro uporabljal. Me je za par evrov peljal kamor sem hotel.

Kolega je pa taksist iz Ljubljane v Zagreb za 70 EUR peljal.

Tako, da tole na letališču Ljubljana je bil res največji eksces kar mi ga je kdo v Sloveniji opisal. Mene tudi čudi, kako to, da Fraport to dopušča. Jaz bi takim taksistom prepovedal, da opravljajo posel na mojem teritorju. Ker meče slabo luč tudi na letališče.
anon-409512 sporočil: 23
[#2678945] 16.10.17 09:20 · odgovor na: bc123a (#2674496)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 15.10.17 19:42
[bc123a]

Ne vem, zakaj imate toliko o taksijih povedati tisti, ki jih sploh ne uporabljate.
haha, dobro povedano
tako kot še pri marsičem

Strani: 1