Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[kajulci]
Mene je tudi zmotilo tistih 50k evrov. tko, konkretno zmotilo, ne znam razložit. Jaz sicer ne navijam, da bi jim morali dati več, ampak bi morala bit ministrica tiho in sploh nič denarja dat. Če pa ga že daje, je pa ta cifra sramotna. Ali nič, ali pa bistveno več. tko ni pa ne tč ne mš, samo ful folka ima neprijeten občutek zaradi te neke kvazi posiljene nagrade.
Jaz ne polemiziram z ministrico. Ministrica je brezumni krvoses, plod plemenske mentalitete naroda in komolcarske mafije na oblasti in njena dejanja in slikanice s sportniki so pac pricakovane.

Jaz polemiziram s Financami, ki bi naj bile glas financnega razuma, in njihovo odgovorno urednico, ki tukaj jamra da je drzava dala premalo za zmagovalce in prevec za korupcijo. Urednica v komentarju samo sebe potreplja po rami, ker so obelodanili korupcijo pri avtocestah in izplacilih pripravljenosti, povod za to samohvalo pa ji je natolcevanje, da naj vlada nagrajuje zmagovalce.

Gre za se en how low can you go brzinski clanek v slogu zdaj ze legendarnega "hocem crnca". Tak clanek je znak izgubljanja kompasa, ker ce bi ga nekdo s povprecno pametjo (ki je imajo na Financah vec kot dovolj) dvakrat prebral za seboj in malo pomislil, kaka je uredniska politika in kam vodi taksno objavljanje, bi vseskupaj zradiral in bil raje tiho.

In medtem ko mi ministrice, goved v SMC in vladi in njihovega ugleda pac ni niti malo skoda, mi financ kot zadnje utrdbe, v kateri se obstajajo stebri zdrave pameti javnega diskurza v tej drzavi, je skoda. Ker ce je to smer, potem je ta zdrava pamet na Financah ocitno zakljenjena v kleti in caka svoje crnce.

Mater svima.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2674436

Strani: 1

crt sporočil: 27.187
[NemirniTujec]
Mater svima.
nevoles & nek idu u honduras :)

sicer podpisujem.

ma kaj sicer, s tem vred.

Strani: 1