59 min
EP potrdil prenovljena fiskalna pravila EU - zadnji korak morajo zdaj storiti še članice
1 ura
Svetovna turistična organizacija in Hrvaška ustanavljata raziskovalni center za trajnostni turizem 1
1 ura
Varovalka pri uvozu kmetijskih proizvodov iz Ukrajine v EU
1 ura
24ur: Kriminalisti obiskali Snežiča in Hajdinjaka
2 uri
(reportaža) Kako je organizirana tovarna japonskih robotov v Kočevju
2 uri
(intervju) Delegirane naloge nikoli ne bi smeli vzeti nazaj
2 uri
L. Mesec po srečanju socialnih partnerjev: Zdaj se bomo ukvarjali z davki in pokojninami! 9
3 ure
Občina Logatec z družbo T-2 v nadgradnjo platforme Logatec Supermesto (PRO)
3 ure
Razkrite bilance 2023: kako so lani poslovala podjetja politikov, znanih odvetnikov, lobistov, profesorjev ... 1
4 ure
Energetika Ljubljana ob koncu kurilne sezone znižuje ceno plina 1
4 ure
Borza NYSE tržne udeležence sprašuje, ali bi podprli prehod na 24-urno trgovanje z delnicami
4 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
4 ure
To je porsche, ki si zasluži pozornost tudi najbolj zagretih ljubiteljev bencinskih hlapov 2
5 ur
Novartis z visoko rastjo dobička in prihodkov
6 ur
Robert Golob kot izvoznik veselih slovenskih ljudskih plesov 1
6 ur
Kje Hidria uporablja umetno inteligenco?
6 ur
24ur: hišne preiskave na Darsu 1
7 ur
Normiranci v grafih: najhitreje raste delež tistih, ki imajo večje prihodke 21
7 ur
Danes v živo: Kako brati bilance v 2024
8 ur
Orange Wine Festival – od ideje o manjši degustaciji do referenčnega evropskega festivala

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek WSJ: Bitcoin je verjetno vreden nič

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MrRooky sporočil: 351
[Glavni forum] Tema: WSJ: Bitcoin je verjetno vreden nič
[#2674027] 20.09.17 10:55 · odgovor na: najobj (#2674002)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: MrRooky 20.09.2017 11:03
... čuj, kaj to mene retorično sprašuješ, saj si nisem jaz države izmislil ... evo, to se ti lepo z Antičnimi Grki in Rimljani zmeni, če že Mezopotamcem in Egipčanom ne verjameš, da so si za lažje življenje izmislili državo ...

P.S.: jaz ne trdim nič drugega, kot da je denar menjalno sredstvo in tudi ti bi svoje bitcoine očitno najprej zamenjal za dolarje, da bi si z dolarji kupil kamion pira, ker se z bitcoini ne moreš odžejat, kaj šele da bi se z njimi pošteno najedel ... no, če pa bodo ljudje dolarje ali evre menjavali za bitcoine in z bitcoini kupovali, ker za dolarje ali evre v trgovini ne bodo dobili nič, potem pa bo pač bitcoin menjalno sredstvo in jih bom tudi jaz imel za kupovanje dobrin ... khmm, ne pa tudi za trgovanje z njimi, ker bi bilo tudi najbolj zaupljivim ljudem malo hecno, da bi za isto količino bitcoinov danes dobili kamion pira, jutri komaj gajbo, pojutrišnjem pa kar dva kamiona ...
Retorično ponavadi ne sprašujemo nikogar :)))) in vse hkrati ;) Ne, vprašanje ni bilo namenjeno tebi in nisem niti pričakoval odgovora...Bilo je zgolj in samo retorično ;) Pa naj vsak sam razmisli, kako je z državo in njenimi obljubami....

Delno imaš seveda prav, da j v SLO težko kupit kamion pira za BTC, če pa se sprehodiš po Ljubljani, je kar nekaj lokalov, ki imajo nalepke, da BTC sprejemajo....Ne, z BTC se ne morem odžejati in tudi najesti se jih ne morem :)))) Lahko se pa odžejam in zelo dobro najem in z njimi PLAČAM!!!! Tudi v SLO. (link na članek v Financah iz daljnega leta 2013, in Osmica ima nalepko še vedno na vratih! startaj.finance.si/8702112 ) Imaš tudi "bitkomate" po SLO, kjer tisto kar ni vredno nič zamenjaš v €...in evrčki priletijo iz bitkomata. Se sicer tudi jaz sprašujem, kako firma preživi, če ti za nič vredni BTC izplača 3.300€ ;) minus provizija. Ne vem če še stoji tam.... www.had.si/blog/2015...ovska-226/

Plačaš lahko storitve: www.neoserv.si/?gcli...oCk2bw_wcB poglej spodaj desno, BTC, ETH +15 drugih kripto valut

svetkapitala.delo.si...coini-1533


Nekje je plačilno sredstvo nekje menjalno... Vsak ima svoje mnenje in tako je prav, fino pa je, če nasuje vsaj kakšen argument...Jaz sem vsaj probal ;) in tega ne oporekam niti tebi. s tistim, ki pa samo napiše da je vredno nič za nekaj kar se drago prodaja, pa žal ne morem soglašat...