Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0329Softb sporočil: 3.757
[najobj]
> [0329Softb]
> >Kako je mogoče, da imamo v državni upravi toliko dragićev?
>
> Ah, pravi "dragići" igrajo v "NBA" in teh iz "NBA" "mi" ne spustimo nikamor drugam kot na košarkarski parket pa še tam "nam" ga biksajo s križanjem in križi.

... evo, sploh si ne znam predstavljat, kako bi zaradi "srbskih" treh prstov - BTW, tri prsti so sodniški znak za trojko - in "srbskega" križanja Dragića križali na Nova24TV, če Slovenija ne bi bila evropski prvak in če Dragić ne bi bil MVP ... evo, zdaj pa so se novodobni "domobranci" poskrili v mišje luknje in morajo biti lepo tiho, ker bi v nasprotnem cela Slovenija križala njih, pa ni važno ali po srbsko ali po naše ...
Ne vem kje si ti videl križanje. Nasprotno. Dragić je s svojim ne skrivanjem svojih srbskih korenin izpadel pri vsem, kar sem jaz videl, prav simpatičen. Nova24 je imela članek o Srbskih medijih, ki si lastijo naše fante.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2673825

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
[0329Softb]
> [najobj]
> > [0329Softb]
> > >Kako je mogoče, da imamo v državni upravi toliko dragićev?
> >
> > Ah, pravi "dragići" igrajo v "NBA" in teh iz "NBA" "mi" ne spustimo nikamor drugam kot na košarkarski parket pa še tam "nam" ga biksajo s križanjem in križi.
> ... evo, sploh si ne znam predstavljat, kako bi zaradi "srbskih" treh prstov - BTW, tri prsti so sodniški znak za trojko - in "srbskega" križanja Dragića križali na Nova24TV, če Slovenija ne bi bila evropski prvak in če Dragić ne bi bil MVP ... evo, zdaj pa so se novodobni "domobranci" poskrili v mišje luknje in morajo biti lepo tiho, ker bi v nasprotnem cela Slovenija križala njih, pa ni važno ali po srbsko ali po naše ...
Ne vem kje si ti videl križanje. Nasprotno. Dragić je s svojim ne skrivanjem svojih srbskih korenin izpadel pri vsem, kar sem jaz videl, prav simpatičen. Nova24 je imela članek o Srbskih medijih, ki si lastijo naše fante.
... eh, prebral sem na forumu v Večernjem listu in hrvaški "branitelji" so še bolj pozorni od naših "domobrancev", sploh ker so slovenski košarkarski "Srbi" edina stvar, s katero se Hrvati v celoti strinjajo s Srbi ...

P.S.: oglasil sem se, ker občasno pogledam na Nova 24TV in dobro vem, kako tam skrbno preštevajo krvničke, ko merijo čistokrvnost Slovencev, pa ni važno, če so ljudje materi Slovenki in očetu Srbu rojeni v Sloveniji in so v Sloveniji rojeni tudi njihovi starši (ata Dončić) ali celo njihovi stari starši ... no, zakaj pa je Nova24TV ob naših fantih s priimki na -ić obrnila ploščo, pa sem že zgoraj napisal ...

Strani: 1