Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-180464 sporočil: 4.080
Zadnja sprememba: anon-180464 14.09.2017 15:34
Imam skoraj 600m2 stanovanjske površine.
Niti približno se nisem tudi od daleč približal 600.000€.
Verjamem pa, da je bilo v komentarju za progo mišljeno 600 milijonov.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2673035

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[kekez]
Imam skoraj 600m2 stanovanjske površine.
Niti približno se nisem tudi od daleč približal 600.000€.
Verjamem pa, da je bilo v komentarju za progo mišljeno 600 milijonov.
Spet en, ki se rad oglaša, pa osnovnih stvari ne pozna. V gradbenih krogi, katerih član sicer nisem, se ocenjuje, da je gradbeni strošek nekje do 1000 €/m2. In to sem napisal, ne koliko je vredna tvoja štala.

Povprečno(a) stanovanje(a) s 600m^2 površine so v Ljubljani vredna reda 1,2 M€, v Mariboru pa preko 0,6 M€. Potemtakem ocenjujem, da poseduješ nepremičnine v Trbovljah, najbolj neperspektivnemu kraju v Slovenij. Tam so menda cene starih satanovanj globoko pod čistimi gradbeniškimi stroški, menda je zadnji podatek 590€/m^2.
Mene figo briga, kaj kdo misli, mene zanima kaj napiše. Če pa tonček30 ni sposoben konsistentnega pisanja in zamenjuje milijone in tisočice, potem se pač naj ne oglaša v javnosti, saj s tem sramoti samega sebe, sicer je pa tale tonček najlepši primerek vnetega nasprotnika vsega kar ne prihaja iz njegovega loga, pri čemer ne razume niti razlike med tisoč in miljon, kaj šele naprimer kako se izbere trasa neke železnice ali ceste.
In za tako prazno klobasanje pobira pluse od podobno misleči. Na forumu se rad oglaša en, ki nima časa prebirati o zadeva podrobnosti, ima pa o vsaki stvari določeno menje. To je sicer uganka, kako lahko o neki stvari meritorno sodiš, če pa nimaš časa spoznati podrobnosti o njej. Pa ne da se vsi zgledujejo po nekih simonca ali petrah?

Strani: 1