Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0317ZAVAR sporočil: 34
Meni je tale odgovor čist OK. Glede na to, da po temle spisanem vseeno kar dobro poznaš zadevo, potem res ne razumem, zakaj nisi mogel tako odgovoriti tudi za članek. Bralec (vsaj jaz) se ne more znabiti občutka, da braniš Verbiča ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2671542

Strani: 1

anon-15342 sporočil: 8.014
Zadnja sprememba: anon-15342 07.09.2017 11:08
[0317ZAVAR]
Meni je tale odgovor čist OK. Glede na to, da po temle spisanem vseeno kar dobro poznaš zadevo
Ne poznam je. Recimo iz včerajšnje predstavitve odvetnika Kuniča zdaj pač vem, da je prvi sodni izvedenec dal mnenje, da/zakaj to ni insajderstvo, ampak besedilo mi pa ni dostopno. Verjetno bi bilo v Verbičevem interesu, da se to mnenje objavi, ampak še enkrat - jaz nisem njegov odvetnik, da bi mu to predlagal.
[0317ZAVAR]
potem res ne razumem, zakaj nisi mogel tako odgovoriti tudi za članek.
Svojo celotno izjavo, ki sem jo navedel zgoraj (tukaj v kurzivi: forum.finance.si/?m=...404&single ), sem skupaj s tistim kratkim navedkom poslal tudi uredništvu Financ in predlagal, da navedek nadaljujejo z "Celotna izjava T.K. je tukaj" in linkom na stran ali okvirček ali pop-up s celotno izjavo. Ker so - domnevam - ocenili, da bi potem morali vsakemu od obravnavanih omogočiti še takšno izjavo, sem jo pač "objavil" sam na tem forumu.

Verjetno bi bilo takole iz retrospektive zame najbolj preprosto, da bi tisto svojo predstavitev poslal na VZMD in si izmislil nek izgovor, zakaj je ne morem priti osebno predstaviti na sejo strokovnega sveta ...

... ampak zdaj bi pa s to razpravo res nehal.

Strani: 1