Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.918
Zadnja sprememba: najobj 18.08.2017 09:38
... Vikend pred Marijinim vnebovzetjem sem polno naložil prtljažnik Renaultovega zoeja R90 z baterijo zmogljivosti 41 kilovatnih ur, spakiral družino in zoeja, obteženega na 1,8 tone, pognal proti morju. ...

... OK, saj vem, da je namen članka nekaj drugega, ampak vseeno ... alzo, uboga družina ...

P.S.: ker tega noben nikoli nič ne omenja, meni pa se ob šaltani klimi kar precej poveča poraba, me zanima, kako šaltana klima vpliva na doseg električnih avtomobilov ... khmm, ker če klime v električnih avtomobilih ni, potem je Miloševa družina na potovanju na Cres še bolj trpela, kot je v malčku že itak trpela zaradi natlačenosti in kot je trpela zaradi strahu, če se dobesedno iz nič ne bo pojavil kakšen lokalni zdravnik, ki bo Milošu odstopil vtičnico, prek katere se je Zoe polnil skoraj celi vikend, da se je njegova družina lahko vrnila domov in če zdaj pozabim na ure čakanja pred dvema vtičnicama v Pivki, če bi bilo na svetu več električnih avtomobilov ... alzo, če skrajšam, jaz se ne bi odločil za takšno avanturo, kar pa ne pomeni, da toti Zoe ni dober za po mestu, če seveda imaš lastno garažo in dovolj denarja za drugi avto ... aja, ko smo glih pri "brez centa stroškov za energijo" in ker tudi tega noben nikoli nič ne omenja, me zanima, koliko elektrike potrošiš v lastni garaži, če že res računaš, da bo v javnih polnilnicah elektrika še dolgo zastonj ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2667895

Strani: 1

milos9 sporočil: 1.046
Da malo dopolnim. Klima je bila priznana ves čas na 21 stopinj, 3 in 4 stopnja. Za štiri je v kabini dovolj udobja, oblačila smo pospravili v največji kovček, ne tistega za ročno prtljago, pa je ostalo še dovolj prostora za nahrbtnik z računalnikom, torbico s fotoaparatom, hladilno torbo in kable. Za vikend izlet torej dovolj, kaj več seveda ne. Če ne bi bilo doktorja, bi se zmenil z uslužbenci kampa za elektroomarico, polnil bi lahko tudi na priključku v prikolici. Je pa pogoj vikend, ena noc je premalo za polnjenje - cela baterija se polni 21 ur.

Strani: 1