Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2667246] 12.08.17 18:13
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-317028 12.08.2017 18:23
Mogoče v mojih dobrih šestdesetih letih ženskim zadevam več ne pristopam z moderne plati pa vendar sprašujem, zakaj večje prsi? Ženska je celovita oseba in ne le prsi in rit, če pa ženska večje prsi želi, naj si jih sprojektira in vgradi, zaradi tega za moškega svojega življenja ne bo nič lepša le denar bosta zapravljala, če pa moškega ali žensko svojega življenja še išče potem je nasvet brez zveze.
Gustl sporočil: 13.625
[#2667286] 13.08.17 10:36 · odgovor na: (#2667284)
Odgovori   +    3
[kajulci]
Aja pa se to, vcasih so bili ljudje lepi ali pa grdi in pa vse vmes. Danes pa smo sicer res v obdobju politicne korektnosti, ko smo "vse lepe, tocno take kot smo", a hkrati vsaka neprivlacna ali grda bejba ve, da ji tako opevana "notranja lepota" nic ne koristi, ko gre v lajf s privlacno frendico, okoli katere se zbirajo tipcki, medtem ko njo, z vso njeno fenomenalno "notranjo lepoto" nihce niti pogleda ne. No, in danes je kozmeticna industrija ze na taki stopnji, da je lahko vsaka lepa, tudi tista, ki jo narava ni obdarila. Pa da si lahko tiste z "notranjo lepoto" le to nadgradijo tudi z zunanjo lepoto - in konec koncev, a ni to fantasticno, da s popravljanjem neprivlacnih zensk, ki so po defoltu itak vse notranje lepe, dobimo tako kopico notranje in zunanje lepih zensk. Za moske je to cista zmaga zmaga, kaj ni?
Ni. Lep(s)a zenska bo lahko dvignila lastne standarde glede moških, ce bo vec zanimanja zanjo, kar otezi petelinjenje manj zanimivim moskim.

Ne strasno privlacne in ne prevec samozavestne zenske so lahko v interesu podobni populaciji moskih.

P: vceraj gledal Animal planet:)
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2667288] 13.08.17 10:45 · odgovor na: (#2667284)
Odgovori   +    0
[kajulci]
Aja pa se to, vcasih so bili ljudje lepi ali pa grdi in pa vse vmes. Danes pa smo sicer res v obdobju politicne korektnosti, ko smo "vse lepe, tocno take kot smo", a hkrati vsaka neprivlacna ali grda bejba ve, da ji tako opevana "notranja lepota" nic ne koristi, ko gre v lajf s privlacno frendico, okoli katere se zbirajo tipcki, medtem ko njo, z vso njeno fenomenalno "notranjo lepoto" nihce niti pogleda ne. No, in danes je kozmeticna industrija ze na taki stopnji, da je lahko vsaka lepa, tudi tista, ki jo narava ni obdarila. Pa da si lahko tiste z "notranjo lepoto" le to nadgradijo tudi z zunanjo lepoto - in konec koncev, a ni to fantasticno, da s popravljanjem neprivlacnih zensk, ki so po defoltu itak vse notranje lepe, dobimo tako kopico notranje in zunanje lepih zensk. Za moske je to cista zmaga zmaga, kaj ni?
Opažam, da kar nekaj žensk v mojih letih, ki so prej povečale prsi jih zdaj želijo zmanjšati, ker so jim nekako postale breme...Lepo je videti urejeno žensko, največ pa pomeni srčna lepota, ki si jo vsak po svoje razlaga. Sicer, najbolj pomlajuje pozitivna energija, ki se jo žal ne da operirati. Če pa se še poje veliko limone, korenčka, pese, drugega sadja in zelenjave, seveda v presni obliki se dolgoročno do lepote (in zdravja) lažje pride.
Gustl sporočil: 13.625
[#2667291] 13.08.17 10:59 · odgovor na: (#2667289)
Odgovori   +    0
Pri vseh teh komplikacijah je logicno nadaljevanje debate...

qz.com/1049138/sex-w...-ethicist/
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2667299] 13.08.17 11:51 · odgovor na: (#2667293)
Odgovori   +    0
[kajulci]
>Opažam, da kar nekaj žensk v mojih letih, ki so prej povečale prsi jih zdaj želijo zmanjšati, ker so jim nekako postale breme.

Ja no, tole si se pa gladko zlagal :))))

Prvic, slovenske zenske starejse od 60 let nimajo povecanih prsi, vprasanje ce sploh katera, vsekakor pa jih ne more biti v tvoji blizini toliko, da bi ti "opazal, da si jih zelijo zmanjsati"...
Lahko pa se kaj vprasas, jaz sem ljubitelj zenske lepote, in so mi take teme precej ljubse od politike and alike :))
Ti si »udarila« iz vsega orožja...Da bi se zlagal ni prav nobene potrebe pa tudi na splošno je moj življenjski moto v starem reku: »Vedno govori resnico. Zakaj? Najlažje si jo je zapomniti«. No ja, pustimo drobne laži v stilu, če nas npr. nekdo vztrajno kliče po telefonu, mi pa ga ne želimo slišati...Besedica »nekaj« pomeni le »nekaj« pa ne bi generaliziral in mi niti mi na misel ne pride, da bi o ženskih prsih razpravljal in pametoval...nekatere pa vendar imajo težave s prsnimi vsadki, tudi z botoksom v obrazu.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2667308] 13.08.17 13:00 · odgovor na: (#2667307)
Odgovori   +    0
[kajulci]

Ampak da nakladas je pa iz avijona vidno, ker o tematiki pojma nimas. ...takoj znajo pametovati, da je cela nabotoksirana, pa ne bi mogli biti v vecji zmoti. Tisto, kar pa SE vidi na obrazu, pa so filerji, ampak zopet, obrazni filerji niso permanentni, tako kot joskovi...
Kaj pa tiste, ki imajo ustnice kot kljun od kakaduja?
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2667327] 13.08.17 16:57 · odgovor na: (#2667309)
Odgovori   +    0
[kajulci]
...Kot pravim, polotil si se pametovat na temo, od katere ne ves niti za misji pimpek in potem si se tako predrzen, da se gres lagat, kako poznas zenske s tovrstnimi problemi, da bos kao bolj verodostojen. E pa NOT.
Jaz sem samo povedal kar sem slišal po zgledu Kafkinega »Poročila akademiji«, ki ga je prebrala opica: »Če pogledamo vse skupaj, sem gotovo dosegel, kar sem hotel. Naj mi nihče ne pravi, da ni bilo vredno truda. Sploh pa ne želim, da bi o tem sodili ljudje, želim povedati svoja spoznanja in to je vse; jaz samo poročam, tudi vam, visoki gospodje z akademije, sem samo poročal« je poročala opica.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2667328] 13.08.17 17:11 · odgovor na: (#2667310)
Odgovori   +    0
[kajulci]
>
Sem ti pa odgovorila ze zgoraj. Ce bi poznal tematiko, bi vedel, da tezav z botoksom NI.
Strinjam se, z botoksom in prsnimi vsadki osebnih izkušenj nimam in te tematike ne poznam, tisto kar se o tem prebere nima nekakšne vrednosti, če pa nekdo pove osebno izkušnjo ji je kot vsaki drugi izkušnji potrebno prisluhniti.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2667329] 13.08.17 17:26 · odgovor na: (#2667289)
Odgovori   +    1
[kajulci]
Aja, fak, jeba :))

Kaz to sicer vidim cisto drugace - tudi slovenski moski se morajo ustimat in se nehat hvalit kako oni ne rabijo drugega ko dveh parov kmetavzarskih kavbojk in 5 t shirtov. Ker moski za priclacnost ne rabi lepih potez in proporcev, ampak urejenost garderobe in frizure. Pa smo zopet pri zmagi, ker vas trendi silijo, da zacnete dajat nekaj nase. Saj v realnosti je ze tako, da gre pri mlajsih generacijah vecja lepota zensk in vecja urejenost moskih z roko v roki. Pri ne vec tako mladih, kot sem jaz, pa gre to potem tako, da sem morala jaz s pistolo na glavi prisilit mojega tipa mnogo let nazaj, da je nase naclekel G star, potem pa se stalo naredit sred stacune, da mi je dovolil, da mu jih kupim (ker sam tega sita VALJDA da ne bo). To je bilo mnogo let nazaj. Zdaj se ze nekaj casa drkava, ker bi jaz rada, da nase da se kaj drugega kot G star, ki so se mu nakopicile skozi leta, pa ga ne morem spravit drugam :)) S tem hocem rect, da tudi oni bezvezni tipi ugotovijo, da se fajn pocutijo, ce tudi na zunaj fajn zgledajo, ampak dokler imajo dovolj brezveznih zensk na voljo, ne rabijo na sebi nic naredit.
Kaj je to G star ?
Gustl sporočil: 13.625
[#2667330] 13.08.17 17:30 · odgovor na: (#2667294)
Odgovori   +    1
[kajulci]
Iz muhe delas slona :)) oz iz tega, da se je ena oseba zacela malo bolje oblacit si ti prisel do sklepa, da si hocem partnerja ki bo podlegel vsem mojim muham in ustregel vsem mojim zeljam :))
Ne, sploh ne govorim o tebi.

Ceprav...zdej, ko si tako odreagirala... :)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2667335] 13.08.17 18:32 · odgovor na: (#2667332)
Odgovori   +    0
[kajulci]
Zakaj me pa zajebavas :)
Res ne vem kaj je to. Js sem še iz cajtov ko so bile zlizane oprijete kavbojke vrhunec mode...in seksapila
.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2667336] 13.08.17 18:35 · odgovor na: (#2667333)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-317028 13.08.2017 18:44
[kajulci]
> [FIN-311684]
> > [kajulci]
> >
>
> Jaz sem samo povedal kar sem slišal po zgledu Kafkinega »Poročila akademiji«, ki ga je prebrala opica..

No, tole so pa najbolj nesmiselno skup nametane besede, kar sel jih kdaj prebrala. A si morda hotel kaj povedati?
Vedno se nekaj pove, tudi hrvaški pisatelj Miroslav Krleža je v »Baladah Petrice Kerempuha« veliko besed "nesmiselno" na kup zmetal:

Nigdar ni tak bilo
da ni nekak bilo,
pak ni vezda nebu
da nam nekak nebu.

Kajti: kak bi bilo da nebi nekak bilo,
nebi bilo nikak, ni tak kak je bilo.

Ar je navek bilo da je nekak bilo,
kaj je bilo, a je ne, kaj neje nikak bilo.

Tak i vezda bude da nekak vre bude
kak biti bude bilo da bi biti bilo.

Ar nigdar ni bilo da ni nišče bilo,
pak nigdar ni nebu da niščega nebu.

Kak je tak je, tak je navek bilo,
kak bu tak bu, a bu vre nekak kak bu!

Kajti nemre biti i nemre se zgoditi,
....

Nigdar još ni bilo pak nigdar nemre biti,
.....

Kajgod kakgod bilo, opet je tak bilo,
kak je bilo, tak je i tak bude bilo.

Kak je navek bilo, navek tak mora biti,
da muž mora iti festunge graditi..
...
Ar nigdar ni tak bilo da ni nam tak bilo,
pak nigdar ni nebu...
bc123a sporočil: 48.253
[#2667351] 13.08.17 21:58 · odgovor na: (#2667284)
Odgovori   +    0
[kajulci]
Aja pa se to, vcasih so bili ljudje lepi ali pa grdi in pa vse vmes. Danes pa smo sicer res v obdobju politicne korektnosti, ko smo "vse lepe, tocno take kot smo", a hkrati vsaka neprivlacna ali grda bejba ve, da ji tako opevana "notranja lepota" nic ne koristi, ko gre v lajf s privlacno frendico,
Na zurki, napol nazgan, res ne gledas na notranjo lepoto, ampak na to, kako izgleda zenska navzven. Se vedno velja, da imajo vsake oci svojega malarja, zato dostikrat tudi zenske, ki so enim grde se vedno najdejo svojega obcudovalca.

Ampak na prvi pogled pa se RES nihce ne ukvarja z "notranjo lepoto" in podobnimi bedarijami. Je pa res, da se notranja grdota (!) hitro tudi navzven vidi (zastonj zenska izgleda super, ce je strup za okolico).
bc123a sporočil: 48.253
[#2667352] 13.08.17 22:02 · odgovor na: Gustl (#2667286)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: bc123a 13.08.2017 22:05
[Gustl]
Ni. Lep(s)a zenska bo lahko dvignila lastne standarde glede moških, ce bo vec zanimanja zanjo, kar otezi petelinjenje manj zanimivim moskim.
Kot receno. Vsake oci imajo svojega malarja. Ena anoreksicna reva, ki ji vse kosti strlijo ven in vsi zobje postrani, bo nasla tipa, ki je celo zivljenje iskal "zares suho" zensko.

Kaksna druga, ki je grda ko smrt, bo pa nekako tipa spravila v posteljo in dala noge narazen in demonstrirala, da nikoli ne bo rabila vaginoplastije. In bo zacaran, hook, line & sinker.
bc123a sporočil: 48.253
[#2667389] 14.08.17 10:53 · odgovor na: (#2667365)
Odgovori   +    0
[kajulci]
Se ti vidi, da nikoli nisi bil neprivlacna zenska :)
Moja je stalno mislila da je neprivlacna.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2667521] 15.08.17 08:08 · odgovor na: (#2667485)
Odgovori   +    1
[rename]
> [vickibedi]
> > [kajulci]
> > Aja, fak, jeba :))
> >
> > Kaz to sicer vidim cisto drugace - tudi slovenski moski se morajo ustimat in se nehat hvalit kako oni ne rabijo drugega ko dveh parov kmetavzarskih kavbojk in 5 t shirtov. Ker moski za priclacnost ne rabi lepih potez in proporcev, ampak urejenost garderobe in frizure. Pa smo zopet pri zmagi, ker vas trendi silijo, da zacnete dajat nekaj nase. Saj v realnosti je ze tako, da gre pri mlajsih generacijah vecja lepota zensk in vecja urejenost moskih z roko v roki. Pri ne vec tako mladih, kot sem jaz, pa gre to potem tako, da sem morala jaz s pistolo na glavi prisilit mojega tipa mnogo let nazaj, da je nase naclekel G star, potem pa se stalo naredit sred stacune, da mi je dovolil, da mu jih kupim (ker sam tega sita VALJDA da ne bo). To je bilo mnogo let nazaj. Zdaj se ze nekaj casa drkava, ker bi jaz rada, da nase da se kaj drugega kot G star, ki so se mu nakopicile skozi leta, pa ga ne morem spravit drugam :)) S tem hocem rect, da tudi oni bezvezni tipi ugotovijo, da se fajn pocutijo, ce tudi na zunaj fajn zgledajo, ampak dokler imajo dovolj brezveznih zensk na voljo, ne rabijo na sebi nic naredit.
>
> Kaj je to G star ?

Visk tocno to je bilo tudi moje vprasanje.
Vprasal sem strica Gugla, ki je pokazal tole www.g-star.com/en_si.../men/pants
In www.g-star.com/en_si...olor_jeans
+ www.g-star.com/en_si.../men/jeans

Tko, da....se mi je kajulcin dedc kar zasmilil :-)

P: levi's 501....ze vec kot 40 let.
:))

Strani: 1