Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-76887 sporočil: 18.121

0219K21 je napisal(a):


Hej, Slovenija se je osamosvojila, ni ti treba naštevati vseh tvojih strahov in frustracij, ki so botrovale, da si zaobkrožil "DA" na plebiscitu.

A ja, tudi Koroška je danes del Avstrije ker so pač Srbi poslužili kot dober propagandni argument.

Jugoslavija je bila federativna država od AVNOJa 1943 pa naprej in nikakor ne unitarna (dej se podučit o tem kaj je temeljna razlika)

Bila je očitno toliko centralistična, da še RTV mreže ni mogla imeti enotne, temveč je JRT, Jugoslavenska Radio-Televizija, bila nekaj podobnega, kot je danes EBU, European-Broadcasting Union.. torej zveza nacionalnih RTV organizacij.

Kakor koli, veseli me, da si pokazal svoje pravi rasistični obraz. Vsaj vem s kom imam (ali še raje, nimam) opravka. Fuj!

Hej a mi pokažeš stavek zaradi katerega me zmerjaš za rasista?

Če se ne motim sva oba istih let in imava različne izkušnje, kako je bilo v SFRJ.
Meni pač ni bilo tako fino v SFRJ kot je očitno bilo tebi in jaz sem prepričan, da nam je bolje v EU kot nam je bilo v SFRJ in kot bi nam bilo v SFRJ še dandanes, če bi JLA zmagala v spopadu s slovensko vojsko.

To, da sem glasoval ZA osamosvojitev ni imelo nobene veze s Srbi ali Makedonci ali Hrvati, ampak je bil moj ZA enostavno glas proti JLA, proti zvezi komunistov in proti njihovi nedemokratični vladavini.
Pravzaprav sem v prvi vrsti glasoval proti slovenskim komunistom, kar res nima nobene zveze s Srbi in Koroško, res ne vem kaj mi zdaj še Koroško podtikaš?