Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-96546 sporočil: 1.682
[NemirniTujec]
Prispevek je seveda prav napisala, samo "pozabila" je omeniti koliko je RESNICEN BRUTO, od katerega ta prispevek gre... tudi tebi ocitno ni uspelo prebrati teksta.
Še en vase zaverovani cepec! Bruto 1590! Prispevek ki ga za to plačo odvede delodajace pri obračunu plač 205,43 + dodatno zdravstveno zavarovanje!

Sicer pa zaključujem debato na to temo, ker niste vredni mojega časa, da bi vas zastonj učila....Amen

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2662366

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[helena45]
> [NemirniTujec]
> Prispevek je seveda prav napisala, samo "pozabila" je omeniti koliko je RESNICEN BRUTO, od katerega ta prispevek gre... tudi tebi ocitno ni uspelo prebrati teksta.

Še en vase zaverovani cepec! Bruto 1590! Prispevek ki ga za to plačo odvede delodajace pri obračunu plač 205,43 + dodatno zdravstveno zavarovanje!

Sicer pa zaključujem debato na to temo, ker niste vredni mojega časa, da bi vas zastonj učila....Amen
Se enkrat: za skupni prispevek 205 eur za zzzs je skupni strosek delodajalca za placo 1846 eur. 1590 eur je zgolj bruto placa delavca. Od katere gre zgolj 101 evercek za zzzs. Preostali 104 grejo od onega zneska med 1590 in 1846.

Kot sem rekel... slovenija je zlata dezela... lahko ostanes neveden do smrti in te nic ne stane, dokler si za nedolocen cas solnik... ce seveda ne preprises svojega zdravstvenega zavarovanja k veterinarjem in pristanes med odpadnimi kozami v predelovalnici KOTO :-)

Ampak ves kaj... jaz bi froce res dal raje veterinarjem v solo kot tebi. So precej bolj sposobni tako za svoje kot za tvoje delo. Da zdravnikov sploh ne omenjam :-)

Strani: 1