Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
> [milos9]
> Res je Jure, vozni park se je v zadnjih desetih letih postaral za 2,1 leto...

2,1 leto? to je kar veliko, a ni?

Torej "predkrizna" vozila so letnik 2007, 2008. Če si se potem nazaj držal, voziš sedaj deset let star avto. Najbrž je del rasti za pripisat temu, torej posledica prejšnjih odloženih nakupov.
10 let star avto je enako dober kot 3 leta star avto, tako da to ni nobena "potreba", ampak pac luksuz.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2662334

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.625
[bc123a]
> [Gustl]
> > [milos9]
> > Res je Jure, vozni park se je v zadnjih desetih letih postaral za 2,1 leto...
>
> 2,1 leto? to je kar veliko, a ni?
>
> Torej "predkrizna" vozila so letnik 2007, 2008. Če si se potem nazaj držal, voziš sedaj deset let star avto. Najbrž je del rasti za pripisat temu, torej posledica prejšnjih odloženih nakupov.

10 let star avto je enako dober kot 3 leta star avto, tako da to ni nobena "potreba", ampak pac luksuz.
No, ni vedno res.

P:pred 7 leti kupil 3 leta star avto. Zdaj me pa prepricaj, da ves bolje od mene, kaj sem vozil prej in kaj zdaj :)
najobj sporočil: 31.870
[bc123a]
> [Gustl]
> > [milos9]
> > Res je Jure, vozni park se je v zadnjih desetih letih postaral za 2,1 leto...
>
> 2,1 leto? to je kar veliko, a ni?
>
> Torej "predkrizna" vozila so letnik 2007, 2008. Če si se potem nazaj držal, voziš sedaj deset let star avto. Najbrž je del rasti za pripisat temu, torej posledica prejšnjih odloženih nakupov.
10 let star avto je enako dober kot 3 leta star avto, tako da to ni nobena "potreba", ampak pac luksuz.
... OK, če bi napisal, da je 10 let star avto s 50.000 km enako dober kot 3 leta star avto s 50.000 km, bi bil bližje resnici ... khmm, če seveda ne uporabljaš vseh novih elektronskih jajc, ki so jih v tistih 7 letih vgradili v avtomobile ...
bobek13 sporočil: 4.301
To sporočilo je izbrisal avtor (06.07.2017 12:51)

Strani: 1