Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Irska je branilka demokracije!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-163149 sporočil: 59
"Irska zavrnitev pomeni izziv, saj nam Irci hkrati sporočajo, da so jim všeč koristi gospodarskega sodelovanja, in hkrati, da nočejo, da jim kdo politično vlada ali da bi izginili v nedemokratični naddržavi. Mar si tega ne želi tudi Slovenija?"
-je povedal al vprašal gospod Keith Miles v tem članku....ali je to vpranje postavil tudi vladi katere svetovalec? postavil ga je nam, Slovencevm in Slovenkam.....smo ga sposobni vladi postaviti mi sami?????če že naše politično vodstvo ne zmore?

- "Časnik, ki ga držite v roki, je prosil slovenske člane evropskega parlamenta, naj razkrijejo svoje izdatke. Do danes nisem videl še nobenega poročila, da so to storili. Zakaj je to takšna skrivnost?"
- kdo bo poskrbel za tole poročilo,ulical ali uradne inštitucije, plačane za tovrstno delo???

resnično, kot pravi Sarkozy "delaj več da boš dobil več", pomeni "delaj več da boš imel manj, denarja in časa - za počitek od tega garanja in tudi za sledenje in vprašanja k "kaj dela moja vlda".....

- menim da je že čas da se tudi v Slo vprašamo ali smo odrasli ali smo le doječnki v oroških jaslicah.....

od častnika ki ga beremo z veseljem in zaupanjem pa bi si želeli več člankov o irski davčni politiki - kako imajo oni manjše davke? in država napreduje, in ljudje so zadovoljni in vsled tega branijo svojo demokracijo? jasno, saj imajo kaj braniti. In Mi?