Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[spiderman]
"Ekoteroristi" so se desetletje in več borili proti cementarni Lafarge v Trbovljah in jo končno(?) uspeli zapreti.
In zrak je še vedno enako umazan kot prej!
.
Ves ta čas je enako kurila odpadke in svinjala okolje "naša" cementarna v Anhovem.
Šele prejšnji teden sem zasledil na TV, da imajo tudi v anhovem neke "ekoteroriste", ki jim ni vseeno in tudi posledice na okolju so vidne.
Ampak Anhovo je pač "naša" cementarna, n'nede.
Zaradi mene jo naj kar zaprejo, samo ti ekoteroristi, po novem celo kao neki "nobelovi" nagrajenci naj ljudem brez službe najprej zrihtajo nove, preden jih brcnejo iz stare. Tako pa "nobelov" nagrajenec pokasira denarno nagrado in naprej v miru redi svoje koze, ljudje so pa bolj ali manj na cesti v brezprespektivnem okolju Zasavja.
.
No take neodvisne in strokovne inšpekcijske službe imamo v Sloveniji.
Inšpekcijske službe so zato, da izvajalci motečih dejavnosti upoštevajo v tem primeru okoljske predpise. Dobro bi bilo, če bi jih upoštevali v svoji vnemi tudi ekoteroristi, ne pa da so načelno proti vsaki industrijski dejavnosti. Toda kot sem dejal, če se okoljske meritve ne ujemajo s predpostavkami potem trdijo, da so ponarejene. V tem je problem ekoterorizma in v ničemer drugem.